Herná konferencia PC Gaming Show bola odložená. Kedy ju uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Herná konferencia PC Gaming Show je oficiálne odložená. Pred niekoľkými mesiacmi bola najväčšia herná šou E3 zrušená a spolu s ňou aj zopár herných udalostí, ktoré boli naplánované v roku 2020. Samozrejme, zrušenie E3 bolo kvôli pandémii, ktorá by mohla vystaviť veľa ľudí nebezpečenstvu, ak by E3 zrušené nebolo. Alternatívou budú streamy pre hráčov.

Niektoré tlačové konferencie, ktoré boli naplánované na E3 2020, boli výhradne proti streamom, no napríklad PC Gaming Show stream bol naplánovaný online už tento víkend. Hráči samozrejme čakajú na nové hry a trailery pre PC. Pandémia je stálym problémom vo svete, ale nanešťastie prišiel ďalší problém. Vojna za občianske práva.

Určite ste všetci zachytili smrť Georga Floyda. Jeho smrť odštartovala protesty ako po celej Amerike, tak po svete, a ľudia vyžadujú zmenu systému. Viacero spoločností sa tak rozhodlo odložiť svoje podujatia. Už sme videli, ako Sony odložilo PlayStation 5 stream, CD Projekt Red odložilo ukážku z Cyberpunk 2077 a teraz PC Gaming Show.

Stream bol preložený na 13. júna 2020. Ide o vyjadrenie podpory hnutia v nádeji, že nastane koniec utláčania ľudí s inou farbou pleti, ako je biela.

Aký máte názor na momentálnu situáciu vo svete? Vyjadrite sa v komentároch! 

Zdroj: gameranx.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -