Cyberpunk 2077 prichádza s Ultimátnou edíciou. Láka na všetok dostupný obsah v balení

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Cyberpunk 2077: Ultimate edícia

Tri roky od pôvodného vydania nám poľský vývojár CD Projekt RED prináša to, čo sľúbil. Cyberpunk 2077: Ultimate edícia bude vôbec prvým fyzickým nosičom RPG titulu na next-gen konzoly, teda PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Tím sa svojom blogu oznámil, že do predaja dorazí už o dva týždne, presnejšie 5. decembra. Láka na všetok doposiaľ dostupný obsah v jednom balení, a to ako fyzicky, tak aj digitálne.

Cyberpunk 2077 si od roku 2020 prešiel rozpačitými ohlasmi hráčov aj kritikov, najmä kvôli svojmu technickému stavu pri vydaní na konzolách minulej generácie. Všetko sa zmenilo iba nedávno, kedy CDPR vydalo objemnú aktualizáciu Cyberpunk 2077 2.0, ktorá opravila a vylepšila nejeden aspekt hry. Menovite ponúka kompletne prerobený systém Perkov, súbojový systém vo vozidlách či vylepšené AI policajných zložiek. Pridané boli i nové Ray-Tracing efekty pre GeForce RTX spolu s technológiou DLSS 2.0, ktorá zvyšuje výkon.

Čo sa príbehovej stránky hry týka, vývojár o pár dní neskôr vydal obrovskú – a jedinú – expanziu Phantom Liberty. Do už tak skvelého príbehu pridáva zložku špionážneho trileru, ktorá okrem Johnnyho Silverhanda (Keanu Reeves) prináša temné stvárnenie agenta FIA Solomona Reeda stvárneného Idrisom Elbom. Otvára tým úplne novú časť mesta Night City, dištrikt zvaný Dogtown. Ultimate edícia tak v balení prinesie pôvodnú hru Cyberpunk 2077 doplnenú o Update 2.0 aj expanziu Phantom Liberty.

Cyberpunk 2077 Ultimate edícia
Zdroj: CD PROJEKT RED

Všetko na jednom mieste

Vecným prínosom pre hráčov bude fakt, že s Ultimate edíciou nájdu všetko na jednom mieste. Postup získania všetkého obsahu pre konzoly novej generácie je totiž aktuálne celkom krkolomným procesom. V prípade využitia fyzického disku si v prvom rade treba zaobstarať pôvodnú edíciu hry, keďže pre next-gen konzoly žiadna neexistuje. Následne hráč musí tento titul bezplatne aktualizovať na verziu pre next-gen, prípadne ešte digitálne dokúpiť expanziu Phantom Liberty za 29,99 €. S Ultimate edíciou bude stačiť jediný krok – zakúpiť si ju v krabicovej alebo digitálnej verzii.

Dostupná bude pre PC, PlayStation 5 a Xbox Series X|S od 5. decembra. Vydanie prichádza spolu so súborom predtým vydaných digitálnych vylepšení, ktoré sú k dispozícii v rámci programu „Moje odmeny“, ktorý je dostupný pre všetkých, ktorí sa zaregistrujú. Oficiálnu cenu zatiaľ nepoznáme, pravdepodobne môžeme počítať s klasickou cenou okolo 60 €.

Tešíte sa, že Cyberpunk 2077: Ultimate edícia ponúkne všetky vylepšenia, aktualizácie a expanziu na jednom mieste? Dajte nám vedieť do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -