Predplácaš si PlayStation Plus? Apríl 2022 priniesol trojicu hier vrátane Money Heist multiplayerovky Hood: Outlaws & Legends

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Apríl 2022 je už v plnom prúde a ako klasicky priniesol niekoľko bezplatných hier, ktoré budú mať k dispozícii predplatitelia služby PlayStation Plus. Pre tých, ako je už vo zvyku, si spoločnosť Sony pripravila niekoľko zaujímavých herných titulov aj v tomto mesiaci.

PS Plus okrem každomesačných hier dáva oveľa viac skvelých benefitov a pestrý obsah, ako napríklad prístupy k rôznym online multiplayerom či exkluzívne zľavy. Nechýbajú ani spomínané hry, ktoré budú po dobu jedného mesiaca stiahnuteľné úplne zadarmo.

V marci 2022 sa členovia PS Plus dočkali štyroch hier – akčnej survivalovky Ark: Survival Evolved, pretekárskej hry Team Sonic Racing, multiplayerového režimu do hry Ghost of Tsushima: Legends a PS5 verzie akčnej FPP hry Ghostrunner. Všetky štyri hry si máš možnosť stiahnuť do PlayStation 4 alebo PlayStation 5 už len dnes.

Apríl 2022 s PlayStation Plus priniesol tradičnú trojicu hier

Medzi bezplatnými aprílovými hrami nájdeš bláznivú plošinovku SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated, kartovú „rogue-like“ hru Slay the Spire a multiplayerové akčno-dobrodružné RPG Hood: Outlaws & Legends. Všetky tri hry budú k dispozícii od 5apríla do 2mája.

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated | PS4

Nestarnúca klasika sa vrátila, aby nás potešila novým, ešte lepšie vyzerajúcim dobrodružstvom. K dispozícii sú tri hrateľné postavy – SpongeBob, Patrick a Sandy. Každá z týchto postáv má všelijaké špeciálne schopnosti, ktoré ti poslúžia k zastaveniu zlovestného Planktónovho plánu. Ten sa rozhodol spoločne s armádou šialených robotov ovládnuť Bikini Bottom a len ty ich dokážeš zastaviť. Hra srší nostalgiou a mnohými ďalšími známymi postavami zo sveta najobľúbenejšej špongie. Na výber budeš mať režim pre dvoch hráčov alebo offline kampaň, kde určite zažiješ hodiny zábavy.

Slay the Spire | PS4

Vydaj sa na cestu po neustále sa meniacej krajine Spire v nevídanom fantazijnom dobrodružstve, kde sa naučíš myslieť a budovať plány k víťazstvu. Hra sa žánrovo zaradila medzi kartové hry s podžánrom „rogue-like“ (takáto hra obsahuje prechádzanie žalára/uzavretého územia cez generované úrovne a ťahovú hrateľnosť). Na začiatku si vytvoríš vlastný balíček pozostávajúci z obrovského počtu kariet, ktoré ti pomôžu poraziť všetkých nepriateľov. Cestou nezabudni pozbierať mocné relikvie na vylepšenie schopností kariet a čo by to bolo za fantasy, keby ti cestu neskrížilo niekoľko epických bossov. Ak je na tvojom zozname obľúbených hier Dungeons & Dragons a Heartstone, táto hra je zlatý stred a okrem vytvárania strategických scenárov si pri nej aj zaručene oddýchneš.

Hood: Outlaws & Legends | PS4 & PS5

Intenzívne boje pre viacerých hráčov v gangoch, ale len jeden môže byť najlepší. Bude to ten tvoj? Ak preferuješ žáner Money Heist, takáto akčná lahôdka sa určite oplatí. Minuloročný herný titul Hood: Outlaws & Legends ťa zavedie do temného herného prostredia v období Stredoveku. Lúpeže si dokonca môžeš užiť v niekoľkých režimoch – State Heist ponúka kooperačný PVE režim, kde musia tímy kontrolovať určité územia/spawn. Druhým je režim Gold Rush PvPvE, v ktorom sa proti sebe postavia dva tímy po štyroch hráčoch v snahe vykonať čo najdokonalejšiu lúpež, získať najväčší poklad a popritom odraziť útok viacerých AI strážcov.

Každá postava je vybavená jedinečnými zručnosťami a mystickými schopnosťami. Ak v hrách preferuješ „stealth“, táto hra ťa sklamaným nenechá. Niektoré poklady si môžeš ukradnúť podľa seba, či už zvolíš pohyby v tieňoch alebo priamy boj. Ostáva už len na tebe, ktorú možnosť si vyberieš, aký tím naverbuješ, a či spoločnými silami ovládnete pevnosti plné trblietavých a vzácnych pokladov.

Pre tých, ktorí stále nemajú PlayStation Plus – 1 rok členstva stojí 59,99 eur a prináša so sebou obrovský balík výhod. Ak ťa ponuka zaujala, klikaj tu.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -