Benicio Del Toro a Josh Brolin sa opäť stretávajú v prvom traileri na pokračovanie Sicaria, Soldado!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Písal sa rok 2015 a talentovaný režisér Denis Villeneuve priniesol spolu so scenáristom Taylorom Sheridanom film Sicario. Ten prišiel ako blesk z čistého neba, pričom zožal obrovský úspech a výborné hodnotenia. V tom čase snímka disponovala hereckým kádrom v podaní Emily Blunt, Benicia Del Tora, Josha Brolina alebo Jona Bernthala. Skôr či neskôr bolo jasné, že sa film dočká pokračovania. Ešte počas leta sme sa dozvedeli, že názov sequelu bude Soldado a Denis Villeneuve už viac nebude sedieť na režisérskej stoličke. Mal totižto plné ruky práce s Blade Runner 2049 a pri projekte tak ostal iba scenárista Taylor Sheridan. Ten napísal pokračovanie tak temné, že Sicario bude oproti Soldadu vyzerať ako komédia. Neskôr sme sa z rozhovorov dozvedeli, že naozaj pôjde lepší, väčší a brutálnejší film.

pokračovanie sicaria
Neúprosný Benicio Del Toro ako Alejandro, Zdroj: comingsoon.net

Aktuálne na režisérskej stoličke sedí taliansky režisér Stefano Sollima. Ten nám prinesie príbeh o drogovej vojne na hraniciach medzi Mexikom a USA, ktorá sa vystupňovala v pašovanie teroristov cez americké hranice. Túto situáciu môže vyriešiť iba federálny agent Matt Graver (Josh Brolin), ktorý sa opäť spojí s neúprosným vrahom Alejandrom (Benicio Del Toro). Bohužial, herečka Emily Blunt sa v Soldade neukáže, pretože pracuje na pokračovaní filmu Na hrane zajtrajška. Miesto nej však uvidíme mená ako Isabela Moner (Transformers: Posledný rytier), Jeffrey Donovan (Fargo), Manuel Garcia-Rulfo (Vražda v Orient Exprese) alebo Catherine Keener (Uteč).

Pokračovanie Sicaria dostalo prvý trailer!

Štúdio Columbia Pictures, ktoré patrí pod Sony, vydalo prvý trailer na Sicario 2: Soldado. Už z prvej ukážky je vidieť, že v porovnaní so Sicariom pôjde o naozaj väčší film. Uvidíme teda, či dokáže pašovanie teroristov „potiahnúť“ takto veľkorozmerný film. Určite sa však tešíme na návrat a spoluprácu postáv hercov Josha Brolina a Benicia Del Tora. Pokiaľ sa chcete o pokračovaní dozvedieť viac, určite klikajte na toto vlákno

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -