Tom Hardy a Channing Tatum vo filme Policajt z Beverly Hills 4? Eddie Murphy by sa mohol postaviť proti nim!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už prešlo viac ako 20 rokov od toho, čo Eddie Murphy naposledy čistil ulice ako detektív Axel Foley v sérií Policajt z Beverly Hills. Režiséri Adil El Arbi a Bilall Fallah boli minulý rok najatí, aby sa projekt konečne pohol a mohli sme sa dočkať Policajta z Beverly Hills 4. Trojka nemala zrovna veľký úspech a zlé ohlasy boli po nej smerované aj na samotného Eddieho Murphyho. Neskôr sa tak séria snažila dostať do televízie, kde bol príbeh zameraný na syna Axela Foleyho. Všetko sa však skončilo pri pilotnom dieli a nám neostáva nič iné, než dúfať, že sa štvorka podarí.

policajt z beverly hills 4
Zdroj: thatmomentin.com

Policajt z Beverly Hills 4 s Tomom Hardym a Channingom Tatumom?

Režiséri sa nedávno v holandskej talk show The World Turns rozrozprávali o tom, ako by si štvorku predstavovali. Padli však mená dvoch hercov, na ktorých majú režiséri zálusk. Tom Hardy (Mad Max, Návrat Temného Rytiera) a Channing Tatum (Magic Mike, 21 Jump Street). Príbeh pokračovania by mal presne odzrkadliť staršie časti. Jeden z týchto hercov by si tak mohol zahrať nového a mladého policajta z Detroitu, ktorý bude mať spor s už skúseným Axelom Foleym z Beverly Hills. Veľká časť filmu by mala byť natočená práve v Detroide a režiséri by mali dostať rozpočet 50 miliónov dolárov. Uvidíme teda, ako to dopadne.

Nič však ešte nieje potvrdené a Adil El Arbi a Bilall Fallah pravdepodobne s hercami ešte ani nerozprávali. Dúfame však, že sa im ich plán podarí a my tak uvidíme jednu z týchto hviezd v očakávanom pokračovaní!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -