[POTVRDENÉ] Pripravte si kalendáre! Vieme, kedy príde oficiálny a zároveň posledný trailer na Star Wars: The Last Jedi!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Oficiálny trailer na Star Wars: The Last Jedi je na ceste!

Veľakrát ste sa nás pýtali, no a určite každý z vás len netrpezlivo čakal. Kedy uvidíme konečne poriadny trailer na najočakávanejší film roka, Star Wars: The Last Jedi?! Ak ste čítali naše predošlé články o novinkách z tohto sveta, dali sme vám menšiu nápovedu, kedy by podľa nás mohol prísť. No a je to práve teraz, čo môžeme slobodne povedať, že sme predpokladali správne! Dátum vydania traileru na Star Wars: The Last Jedi dnes omylom vyzradil sám Mark Hamill!

Ak ho niekto z vás sleduje na jeho twitter účte, viete, že je na tejto sociálnej sieti naozaj aktívny. Vždy keď môže, fanúšikom odpovedá na rôzne otázky, no a veľakrát im aj lajkuje obyčajné príspevky. Tentokrát však jednému prezradil niečo, s čím mal pravdepodobne ešte chvíľu počkať. Jeden fanúšik totižto napísal tweet, v ktorom vraví, že dnes je nádherný deň na zverejnenie nového traileru. No a Mark mu na to odpísal: Pozeraj Monday Night Football v pondelok 9. októbra – len tak, bezdôvodne.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=zB4I68XVPzQ]

Tak ako pred dvoma rokmi!

Hneď na to sa každý portál rozpísal o tom, kedy uvidíme trailer. Mark svoj tweet hneď zmazal a na ostatné komentáre ohľadom traileru odpovedal, že nevie kedy príde, že Disney ho ohlási keď bude pripravené. Samozrejme, je to určite iba zástierka uniknutej skutočnej informácie. Presne takto sme totižto pred dvoma rokmi dostali trailer na The Force Awakens, ktorý spôsobil totálny výpadok v predpredaji vstupeniek, rekordné YouTube videnia, a zároveň veľkú sledovanosť stanici ESPN. Jediný rozdiel je ten, že The Force Awakens trailer prišiel až 19. októbra. My teda nemáme dôvod neveriť Markovým slovám. Oficiálny a zároveň posledný trailer tu stopercentne bude večer 9. októbra (u nás skoro ráno 10.), a rovnako s ním aj nový plagát s možnosťou zakúpenia vstupeniek na premiéry v USA. Spolu s trailerom samozrejme začne aj to pravé marketingové šialenstvo, kde uvidíte Star Wars na každom rohu! Teraz už teda ostáva len jedna otázka, ako to máme tieto tri týždne vydržať?!

POTVRDENIE: Mark Hamill teda neklamal a trailer už je oficiálne oznámený, spolu s predpredajom lístkov. Lucasfilm už dokonca vydal 2 krátke teasery na pondelkový trailer, ktorý v našom čase môžeme čakať v utorok skoro ráno! 

Tešíte sa na trailer? Pamätáte si, keď prišiel trailer na The Force Awakens? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -