Nezostarol ani o deň. Eddie Murphy sa vracia ako Policajt z Beverly Hill, trailer prekvapuje

Nenechajte si ujsť

Najčítanejšie za 7 dní

Policajt z Beverly Hills 4 má prvý trailer

Fanúšikovia akčných komédií z 90-tych rokov sa konečne dočkali. Na televízne obrazovky sa pod hlavičkou Netflixu vráti jeden z najznámejších dobových zástupcov žánru, Policajt z Beverly Hills. Eddie Murphy je späť v ikonickej športovej bunde a opäť je pripravený rozlúsknuť ďalší prípad. Nový film ponesie názov Beverly Hills Cop: Axel Foley a tentokrát bude mať pre drzého detektíva poriadne osobitú príchuť.

Séria Policajt z Beverly Hills na budúci rok oslávi už 30 rokov od premiéry posledného filmu. Netflix pre fanúšikov série pripravil darček v podobe nového pokračovania, ktoré práve dostalo vôbec prvý trailer. Ukazuje sa, že Eddie Murphy ako Axel Foley takmer vôbec nezostarol a vracia sa kvôli prípadu do Beverly Hills. Ani tentokrát sa problémom nevyhne a bude stáť v centre prestreliek aj bláznivých automobilových naháňačiek. Čerstvá upútavka sľubuje poriadny dôraz na akciu, opäť sa však ponesie v odľahčenom duchu.

Uvidíme aj starých známych

Nový prípad bude mať pre Axela Foleyho špecifickú príchuť, zapletie sa do neho totiž aj jeho dcéra v podaní herečky Taylor Paige. Stala sa právničkou špecializáciou sa na kriminalistiku a práve jej vyšetrovanie privedie Axela naspäť do Kalifornie. Nováčikmi pre sériu budú aj Kevin Bacon, ktorý bude člen špeciálnych jednotiek polície z Los Angeles a Joseph Gordon-Levitt, ktorý si zahrá Foleyho nového parťáka.

Samozrejmosťou je aj návrat starých známych tvárí. Účinkovať v novom filme budú Judge Reinhold ako Axelov starý parťák Billy Rosewood, Paul Reiser alias Jeffrey Friedman a tiež obľúbená vedľajšia postava Serge v podaní herca Bronsona Pinchota. Vyzerá to tak, že režisér Mark Molloy má v rukách niekoľko tromfov – prinesie žiadanú nostalgiu, ale aj celú radu nových prvkov. Nový Policajt z Beverly Hills zatiaľ na Netflixe nemá stanovený dátum vydania, ak by však akčná komédia neprišla 25. mája 2024, budeme sa streamovacej službe čudovať. Práve v tento deň uplynie 30 rokov od premiéry Policajt z Beverly Hills 3.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -