Premiéra filmu Rýchlo a Zbesilo 9 sa odkladá a my sa ho tak nedočkáme v roku 2019! Na kedy bola preložená?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nevieme ako vy, no my sme už pár filmov dozadu zistili, že to už dávno nie je o tom, o čom to bývalo. A práve preto sme si tak užili ôsmy diel nikdy nekončiacej série Rýchlo a Zbesilo. Nepochybne šlo o jednu z najlepších častí franšízy a pokiaľ sa deviaty diel naozaj nepresunie do vesmíru, možno sa na neho aj začneme tešiť. Universal predsa z tejto série žmýka neuveriteľne veľké peniaze a na akčný hollywoodsky blockbuster to vždy skončí slušne. Najbližšie pokračovanie malo do kín prísť presne 19. apríla 2019, aby si od seba filmy držali odstup 2 roky. Dnes sa však plány zmenili.

Zdroj: wall.alphacoders.com

Premiéra filmu Rýchlo a Zbesilo 9 sa odkladá

Štúdio Universal totižto preložilo premiéru filmu Rýchlo a Zbesilo 9 z 19. apríla 2019 na 10. apríla 2020. Presne na tento dátum mal naplánovanú premiéru aj animák Trollovia 2, no nakoniec necháva sérií Fast and Furious voľnú cestu a presunul sa na Valentín toho roku, 14. februára 2020. Štúdio sa k preloženiu premiéry ešte nevyjadrilo a my tak zatiaľ nepoznáme oficiálny dôvod tejto zmeny. Možností je však viac. Nikto totižto nepovedal, že sa budúci rok nemôžeme dočkať prvého spin-offu série, zameraného na Luke Hobbsa (Dwayne Johnson) a Deckarda Shawa (Jason Statham). Tento film je totižto plánovaný, no je veľmi nepravdepodobné, že by sa stihol predstaviť už budúci rok. The Rock má plné ruky natáčaním iných filmov (ako Black Adam) a stíhal by to len veľmi ťažko.

Druhou možnosťou jednoducho je, že scenáristi nestíhajú napísať tak úžasný scenár a príbeh za tak krátky čas. Je vôbec otázne, koho sa v najbližšom pokračovaní dočkáme. Portál THR sa vyjadril ohľadom toho, že aj návrat samotného Dwayne Johnsona nie je potvrdený. Podobne je na tom aj herečka Michelle Rodriguez (Letty), ktorá mala poslednú dobu s filmom problémy a pokračovať v sérií jej nieje zrovna pri tele. Zatiaľ nepoznáme ani meno režiséra alebo to, či sa desiaty (dúfajme že posledný) diel série dostane do kín 2. apríla 2021 tak, ako to bolo plánované.

Pokiaľ dá Universal oficiálne vyhlásenie ohľadom toho, prečo tak urobili, určite Vám dáme vedieť! A čo hovoríte na odklad premiéry vy? Nevadí si Vám počkať o rok viac?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -