Prvé fotografie k filmu Majster bábkar sú tu! Kedy uvidíme reštart tejto kultovej hororovej série?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Prvé fotografie k filmu Majster bábkar

Kultová séria Majster bábkar sa vráti a stať by sa tak malo už v lete. Spoločnosť RLJE Films získalo práva v celkovému reštartu celej série a preto sa môžeme pripraviť na nadchádzajúci film s názvom Majster bábkar: The Littlest Reich. Filmové štúdio sa k tomu vyjadrilo nasledovne:

„Sme neuveriteľne nadšení, že môžeme priniesť prvý film pod novou značkou Fangoria. Divákov sa budeme snažiť ohúriť už v lete. S úžasným scenárom od S. Craiga Zahlera a návratom hororových legiend ako Barbara Crampton a Udo Kier vieme, že Majster bábkar dokáže nadchnúť fanúšikov originálnych filmov a taktiež aj nových filmových divákov.“

Vo filme sa môžeme tešiť na veľkú skupinu hereckých hviezd. Medzi nimi nebudú chýbať herci Thomas Lennon (Reno911!), Jenny Pellicer (Cocaine Godmother), Nelson Franklin (Veep), Charlyne Yi (Disaster Artist), Michael Pare ( Eddie and the Cruisers). Okrem iného chystajú návrat Barbara Crampton a Udo Kier, ktorí si zahrajú titulné postavy filmu. Réžiu si pod svoje krídla zobral režisér Sonny Laguna a Tommy Wiklund.

zdroj: movieweb.com

Ikona sa vráti – čoho sa však dočkáme?

Nedávno rozvedený a nahnevaný Edgar (Thomas Lennon) sa vráti do svojho detského domova, aby si prehodnotil vlastný život. Keď Edgar zistí, že v miestnosti svojho zosnulého brata sa nachádza podivuhodná bábka, pokúsi sa ju rýchlo predať. Potrebuje totižto peniaze a táto bábka by mu mohla zarobiť nemalý balík. O to sa pokúša na miestnych oslavách 30. výročia od konca strašných udalostí nazvané Toulon Murders.“ Neskôr sa hlavná postava spája s ďalšími dvoma postavami – dievča Ashley (Jenny Pellicer) a vedúci obchodu s komiksmi Markowitz (Nelson Franklin). Spoločne sa vydajú na výlet, ktorý sa im stáva osudným. Temná sila vo vnútri bábky sa začína prebúdzať  a nastal čas na krvavé zabíjanie nevinných. Ako to celé skončí?

zdroj: movieweb.com

Originál vyšiel v roku 1989 a od toho momentu sa objavilo neuveriteľných 10 pokračovaní. Pre zaujímavosť, Majster bábkar: Littlest Reich pred nedávnom debutoval na filmovom festivale Overlook 2018 a bol veľmi úspešný. Pravdepodobne aj vďaka tomu si budeme môcť vychutnať film na striebornom plátne. To sa však dozvieme až postupom času a celé by to malo vypuknúť už v lete. Je vám táto séria filmov známa? Pozriete si nadchádzajúci film?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -