Najslávnejší čierny superhrdina sa predstavuje! Prvý Black Panther trailer je na svete!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ďalšia kapitola univerza začína! Prvý Black Panther trailer je tu!

DC momentálne láka na ženy, no a Marvel zase na ľudí s čiernou pleťou. Prezident Marvelu, Kevin Feige si pozrel Creed, no a ľúbil sa mu tak moc, že sa ho rozhodol zakomponovať do svojho Marvel univerza. Stalloneho dal do Strážcov Galaxie, no a režiséra Ryana Cooglera spolu s hercom Michaelom B. Jordanom dosadil do prvého filmu s najslávnejším čiernym superhrdinom na svete, Black Pantherom!

Oficiálny teaser plagát na Marvelovku Black Panther
Oficiálny teaser plagát na Marvelovku Black Panther; Zdroj: ign.com

No a síce má tento film premiéru až vo februári, Marvel nás prekvapil prvým trailerom už teraz. Čo teda okrem prevážania sa na autách bude Black Panther robiť? T’Challa sa vracia k samotárskemu, no technologicky vyspelému africkému národu v zemi Wakanda, aby sa stal ich kráľom. Do cesty sa mu však postaví starý nepriateľ. T’Challa teda musí bojovať ako kráľ, ale aj ako Black Panther, pretože je zatiahnutý do konfliktu, ktorý môže celú Wakandu zatiahnuť do svetovej vojny!

Chadwick Boseman, ktorý si hlavného hrdinu zahral už v Captain America: Civil War zatiaľ dostáva výborné ohlasy. Každého však určite teší meno režiséra Ryana Cooglera, pretože Creed sa zapísal ako jeden z najlepších športových filmov v dejinách. Michael B. Jordan by sa nám mal predstaviť ako záporák, takže aj na to bude určite skvelý pohľad. Každého Marvel fanúšika však teší, že slávna Wakanda a Black Panther z pera Jacka Kirbyho sa konečne dostáva na strieborné plátna!

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=dxWvtMOGAhw]

Potešil vás trailer? Ste oboznámení s komiksami o Black Pantherovi? Ste radi, že Ryan Coogler je režisér tejto Marvelovky? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -