FilmyTrailery

Najslávnejší čierny superhrdina sa predstavuje! Prvý Black Panther trailer je na svete!

Ďalšia kapitola univerza začína! Prvý Black Panther trailer je tu!

DC momentálne láka na ženy, no a Marvel zase na ľudí s čiernou pleťou. Prezident Marvelu, Kevin Feige si pozrel Creed, no a ľúbil sa mu tak moc, že sa ho rozhodol zakomponovať do svojho Marvel univerza. Stalloneho dal do Strážcov Galaxie, no a režiséra Ryana Cooglera spolu s hercom Michaelom B. Jordanom dosadil do prvého filmu s najslávnejším čiernym superhrdinom na svete, Black Pantherom!

Oficiálny teaser plagát na Marvelovku Black Panther

Oficiálny teaser plagát na Marvelovku Black Panther; Zdroj: ign.com

No a síce má tento film premiéru až vo februári, Marvel nás prekvapil prvým trailerom už teraz. Čo teda okrem prevážania sa na autách bude Black Panther robiť? T’Challa sa vracia k samotárskemu, no technologicky vyspelému africkému národu v zemi Wakanda, aby sa stal ich kráľom. Do cesty sa mu však postaví starý nepriateľ. T’Challa teda musí bojovať ako kráľ, ale aj ako Black Panther, pretože je zatiahnutý do konfliktu, ktorý môže celú Wakandu zatiahnuť do svetovej vojny!

Chadwick Boseman, ktorý si hlavného hrdinu zahral už v Captain America: Civil War zatiaľ dostáva výborné ohlasy. Každého však určite teší meno režiséra Ryana Cooglera, pretože Creed sa zapísal ako jeden z najlepších športových filmov v dejinách. Michael B. Jordan by sa nám mal predstaviť ako záporák, takže aj na to bude určite skvelý pohľad. Každého Marvel fanúšika však teší, že slávna Wakanda a Black Panther z pera Jacka Kirbyho sa konečne dostáva na strieborné plátna!

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=dxWvtMOGAhw]

Potešil vás trailer? Ste oboznámení s komiksami o Black Pantherovi? Ste radi, že Ryan Coogler je režisér tejto Marvelovky? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Pripravuje sa film s názvom Chosen Ones, ktorý vznikne podľa knižnej predlohy od autorky Divergencie. Dočkáme sa pokračovania, alebo ide o úplne nový príbeh?

  Filmy

  Originálny scenár filmu Rýchlo a zbesilo sa prerábal kvôli herečke Michelle Rodriguez

  Filmy

  Film Jumanji 4 je potvrdený a určite nás nebude nudiť. Čo môžeme čakať?

  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Pridaj komentár