Vizuálne nádherný animák Coco od Pixaru nám predstavuje posmrtný život v tom najzvučnejšom obraze

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nádherný animák Coco sa predstavuje v novom traileri!

Pamätáte si, kedy vytvoril Pixar vyslovene zlý animák? Nie? Je to v pohode, ani ja nie. Už o pár dni príde do kín film Autá 3, ktorý si plánuje napraviť povesť po menej obľúbenej dvojke. Druhým filmom od Pixaru tento rok bude animák s originálnym príbehom, Coco. Ten sa predstavuje už v druhom traileri, ktorí kypí nádherným vizuálom, výbornou hudbou a zaujímavým príbehom. Už z ukážky je vidieť, že tento film určite nebude krok vedľa. A pri tých všetkých pokračovaniach sa konečne dočkáme originálneho filmu. Pixar má totižto pre najbližšie roky naplánované pokračovania ako Autá 3, Rodinka Úžasných 2 a Toy Story 4. Potom im však dá pauzu a budú znova tvoriť originálne príbehy. 

Príbeh bude o mladom chlapcovi menom Miguel. Príbeh sa samozrejme odohráva v Mexiku. Miguelovým najväčším snom je stať sa muzikantom, a pre splnenie svojho sna by išiel aj cez mŕtvych (doslova). Cez mexický Deň Mŕtvych (Dia De Los Muertos) zažije chlapec magický moment s gitarou jeho mŕtveho idola Ernesta de la Cruza. A tak sa chlapec dostane do sveta mŕtvych, kde sa môže jeho epická výprava začať. Tam stretáva svojich mŕtvych členov rodiny, ktorí mu musia pomôcť dostať sa späť do svojho sveta. Pred tým sa však Miquel vydá hľadať svojho mŕtveho hudobného idola!

Trailer sa nepochybne podobá na film The Book of Life, o kopírovanie však určite nepôjde. Celý film Coco má dokonca nádych burtonových filmov, ako po príbehovej, tak aj vizuálnej stránke. Ešte deň pred vydaním tohto traileru sa do sveta dostal nový plagát, ktorý nájdete dole pod článkom. Taktiež sme sa dozvedeli mená dabérov postáv. Miguelovi svoj hlas zapožičal Anthony Gonzales. Ďalej budeme počuť mená ako Benjamin Bratt (Ernesto de la Cruz), Gael García Bernal (duch Hector) alebo Alanna Ubach (Mama Imelda).

Tešíte sa? Pokiaľ áno, tak si film v kinách môžete užiť koncom roka, 23. novembra 2017!

animák Coco
Zdroj: disney/pixar

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -