Prvý The Lego Ninjago Movie trailer dokazuje, že tvorcovia nespomaľujú ani pri treťom filme!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Vyzerá to tak, že The Lego Ninjago Movie bude rovnaká sranda, ako predošlé dve Lego dobrodružstvá!

Lego Batman sa práve dostal do kín (naša recenzia), je teda na čase začať propagovať ďalší film zo série. Tentoraz trošku odlišnejší, no o to zaujímavejší. Obľúbení Lego Ninjovia sa dostávajú na filmové plátno v ich prvom traileri na „The Lego Ninjago Movie“. No a ako môžeme vidieť už teraz, štýl a humor ostáva rovnaký, čiže určite sa máme na čo tešiť. O čom by však film mal byť?

Ak ste fanúšikom ich seriálu, dobre viete, že príbeh Ninjago má neskutočne veľa zvratov, kde je každý jeden hodný filmového spracovania. Síce teda film ide svojou kompletne inou cestou, hlavnú dejovú linku si nemohli nechať prejsť medzi prstami. Boj šiestich nindžov proti zlému Lordovi Garmadonovi bude totižto veľmi ťažký, keďže náš hlavný hrdina Lloyd sa ukáže ako jeho syn! Akým smerom sa teda rozhodnú preskúmať tento príbeh nevieme, no garantujeme vám, že to v Septembri bude ozaj stáť za to! V Legu predsa existujú nekonečné možnosti na tvorenie no nie?

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=sZSYYiATFTI]

A nový plagát:

The Lego Ninjago Movie
The Lego Ninjago Movie

Čo vravíte na prvý trailer Lego Ninjago filmu? Zaujal vás rovnako ako predošlé dva filmy? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -