Turnaj Red Bull Ultimátny Hráč ide do finále, sledujte ho online

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už v sobotu 3. apríla zabojuje osmička najlepších gamerov zo Slovenska a Česka o hlavnú cenu.

Po 16 herných dňoch nabitých kvalifikačnými turnajmi sa Red Bull Ultimátny Hráč blíži ku Dňu D. Veľkolepé finále bude v sobotu 3. apríla a vo virtuálnom priestore sa proti sebe postaví osem najlepších hráčov zo Slovenska a Česka. Ultimátnym hráčom však môže byť iba jeden z nich. Chcete si pozrieť, kto z finálovej osmičky ukáže najväčšiu univerzálnosť? Ostaňte v sobotu doma a sledujte live stream z pohodlia vašej obývačky.

Red Bull Ultimátny Hráč
Zdroj: Red Bull

Jedna misia, päť hier, desiatky hodín za konzolami a hernými setmi, stovky hráčov z dvoch krajín. Turnaj Red Bull Ultimátny Hráč 2021 preveril schopnosti každého účastníka a v sobotu sa ukáže, kto z TOP 8 má najlepšie skills v Clash Royale, FIFA 21, Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends a Bike Unchained 2. Online finále môžete sledovať už od rána až do neskorého večera, Grand finále začne o 19.00 hod. Medzi komentovanými súbojmi vás čaká aj online premiéra dokumentu Esports Unfold: Nemanja „huNter“ Kovač – príbeh jedného z aktuálne najvýraznejších mien v CS:GO.

Gameri na sobotnom finále zabojujú nielen o zásobu energie na celý rok a merchandise Red Bull Ultimátny Hráč, ale aj o výlet pre dve osoby na preteky F1, Sony PlayStation 5, Wolt kredity, ceny od Logitech a poukazy na nákup od progamingshop.sk. Ešte do polnoci 31. marca sa do súťaže o parádne herné ceny môžu zapojiť aj všetci tí, ktorí vyplnia formulár a správne zodpovedajú štyri otázky týkajúce sa turnaja.

Viac o finále, harmonogram a reporty z turnaja nájdete na redbull.sk/hrac.
Ďalšie info, nielen o Red Bull Ultimátnom Hráčovi, ale aj zo sveta gamingu, nájdete na hernazona.sk.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -