‘Yasuke’ trailer: Nové fantazijné anime od Netflixu je plné násilia, kvalitných bojov a temných síl

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix konečne odhalil teaser trailer k drsne vyzerajúcemu anime Yasuke, ktoré ťa zavedie do alternatívnej verzie feudálneho Japonska. Hlavnou postavou je prvý afroamerický samuraj donútený vrátiť sa do násilného životného štýlu.

Scenárista a režisér projektu LeSean Thomas do svojho diela pridal aj niekoľko fantazijných prvkov, takže sa priprav na japonskú kultúru obohatenú o nadprirodzené schopnosti. Vyzerá to naozaj cool, o čom by sme sa mali presvedčiť už 29. apríla 2021.

Trailer k anime Yasuke:

Najnovšia upútavka ti ukáže, ako sa zo sluhu stáva legendárny samuraj. Nechýba dostatok krvavých bojov a to všetko sprevádzané slušnou animáciou. Dej vyrozpráva príbeh bojovníka prenasledovaného temnou minulosťou, ktorú sa snaží zahodiť za hlavu u a začína nový život skromného lodníka.

Postupom času však narazí na povesti o záhadnom proroctve o čiernom samurajovi, ktorý zachráni svet od všetkého zla. Ani sekundu neváha a vracia sa do starých koľají, kde zažije divokú fantazijnú výpravu plnú násilia a epických momentov.

Yasuke Netflix anime
Zdroj: bleedingcool.com

Netflix vsadil na kvalitnú zostavu

V hlavnej úlohe príbehu sa predstavil herec Lakeith Stanfield (Uteč, Na nože), ktorý má na tohtoročných Oscaroch nomináciu v kategórii najlepší vedľajší herec za jeho vystúpenie v historickej dráme Judas and the Black Messiah.

Tvorcom celého anime je LeSean Thomas, ktorý tiež zastáva pozíciu výkonného producenta. Animácie malo na starosti animačné štúdio MAPPA (Attack on Titan). Návrhy postáv nakreslil Takeshi Koike (Afro Samuraj). Hudbu vytvoril experimentálny hip-hopový umelec Flying Lotus (The Boondocks).

Netflix anime Yasuke trailer
Zdroj: collider.com

Oficiálna synopsa:

„Príbeh sa odohráva vo vojnou zmietanom feudálnom Japonsku plnom mágie, kde sa snaží najväčší ronin všetkých čias žiť pokojný život po veľmi násilnej minulosti. No keď sa mu do cesty dostane záhadné dieťa, ktoré ovláda temné sily, Yasuke musí opäť do rúk vziať svoj meč a transportovať dievča ďaleko od krvilačných nepriateľov.“

Yasuke anime poster
Zdroj: ew.com

Tešíš sa na toto dobre vyzerajúce anime, ku ktorému Netflix konečne odhalil prvý trailer? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -