Hra F1 2021 príde už začiatkom leta. Novinkou by mal byť príbehový mód, naznačuje leak

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

EA ešte len nedávno privítalo štúdio Codemasters vo svojej pretekárskej rodine. Do nej sa pridávajú série ako Project CARS, GRID, Dirt, WRC, či v neposlednom rade F1. Akvizícia britských vývojárov stála 1,2 miliardy amerických dolárov. Výsledkom má byť rasť titulov od Codemasters v najbližších rokoch, pričom prvé veľké zmeny už očividne prichádzajú.

Únik detailov o F1 2021

Necelý týždeň po štarte tohtoročnej sezóny v Bahrajne sa detaily ohľadom hry F1 2021 dostali na svetlo sveta. Únik pochádza z Microsoft Store a všetky novinky boli uverejnené na fórum Reddit. Namiesto loot boxov a iných príplatkových súčastí typických pre EA nás leak potešil. Hráči a fanúšikovia série sa tak okrem zaužívaných vecí môžu tešiť na nové výzvy.

Prvou z nich je Braking Point, podľa ich slov „vzrušujúci nový príbehový zážitok“. Bližších detailov sme sa nedočkali, no kariérny mód by po F1 2019 opäť mohol priniesť väčší dôraz na príbeh. Čo tak návrat Lukasa Webera a Devona Butlera, prípadne úplne nové postavy a protivníci? Radi by sme prijali niečo podobné ako The Journey mód Alexa Huntera vo futbalovej sérii FIFA.

F1 2019
Zdroj: ign.com

Priania fanúšikov vypočuté? Kariérny mód pre dvoch hráčov by mal byť v F1 2021 skutočnosťou. Zatiaľ nie je známe, či bude dostupný online alebo split-screen formou. Samozrejme dúfame v oboje.

Ďalej sa môžeme tešiť na návrat módu My Team, v ktorom sa s vlastným tímom snažíte prebojovať vyššie z jedenásteho miesta v Pohári konštruktérov. Štatistiky pretekárov majú po novom obsahovať aj takzvaný ‘Focus’.

Chýbať nebude ani split-screen pre dvoch hráčov. Jednoduchšími sa stanú Casual race možnosti pre začínajúcich hráčov, naopak Expert race možnosti dajú skúseným hráčom ešte väčšiu kontrolu na monopostom.

Celý leak nájdete priložený nižšie:

F1 2021 leak
Zdroj: Reddit

Dátum vydania

Dátum vydania hry F1 2021 síce súčasťou úniku nie je, no očakáva sa niekedy začiatkom leta. Presnejšie koncom júna/začiatkom júla.

Vývojári z Codemasters tieto informácie zatiaľ nepotvrdili, takže si treba počkať na oficiálne oznámenie. O všetkých aktualizáciách vás budeme včas informovať.

Zdroj: racinggames.gg

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -