Potvrdené! Hlavná hviezda prvej série seriálu Bridgerton sa už nevráti a tu je dôvod prečo

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

Bridgerton získal po svojej vianočnej premiére veľmi pozitívne ohlasy. Seriál z regentskej éry starého Anglicka si našiel verných fanúšikov aj vďaka svojmu podmanivému obsadeniu. Medzi obľúbené postavy sa radí Simon Basset, ktorého stvárňuje charizmatický Regé-Jean Page, ibaže mladého herca už druhá séria projektu Bridgerton viacej neláka.

Regé-Jean Page: Druhá séria Bridgerton? Určite nie!

Minulý týždeň bolo Netflixom oficiálne potvrdené, že sa so Simonom môžeme rozlúčiť. Jeho manželka Daphne však naďalej zostáva na obrazovkách prítomná, pričom aj ona bude zrejme dôležitou súčasťou nového príbehu, ktorý sa bude tentokrát točiť okolo jej brata. Správa bola samozrejme oznámená lady Whistledown cez sociálne siete:

Dôvod Pageovho odmietnutia je veľmi jednoduchý. Zjavne si nemyslí, že by dokázal z postavy vykúzliť niečo viac. Jeho zmluva bola vytvorená na jeden rok, čím sa teda upísal len na jednu sériu. Page dokonca svoju rolu prijal aj kvôli tomu, že mala jeho postava Simona určený presný osud. K situácii sa vyjadril exkluzívne pre magazín Variety:

Je to vždy jeden príbeh na jednu sezónu. Má to začiatok, stred a koniec – stačí nám na to rok. A tak som si pomyslel, že je to zaujímavé, pretože som to vnímal ako limitovaný seriál. Mám možnosť sa zapojiť, aby som prispel aspoň malou troškou a potom sa rodina Bridgertonovcov posunie ďalej.

Regé-Jean Page druhá séria Bridgerton
Zdroj: adweek.com

Kvalita namiesto kvantity

Page vedel, že musí zo svojej postavy vyťažiť čo najviac, keďže sa objaví len v premiérovej sérii. Mohol sa tak plne sústrediť na stvárnenie vojvodu z Hastingsu bez toho, aby si nechával niečo pre budúcu sériu a svoj herecký talent nám tak ukázal v plnej kráse. Jeho vernosť kvalitnému hereckému remeslu potvrdzuje aj to, že odmietol slušnú sumu peňazí, ktorá mu bola ponúknutá len za krátku prítomnosť v niektorých epizódach.

Jednou z vecí, ktorá tento (romantický) žáner odlišuje od ostatných je tá, že diváci vedia, že sa príbeh vždy ukončí.

Fanúšikovia sú síce sklamaní, ale nemôžu byť prekvapení. Najmä ak si čo-to zistili o knižnej predlohe. Seriál sa bude aj naďalej držať pôvodného autorkinho zámeru, kedy každý ďalší diel je zameraný na iného súrodenca rodiny Bridgerton. Aj preto sa v druhej sérii môžeme tešiť na lorda Anthonyho a jeho cestu za hľadaním skutočnej lásky.

Ste sklamaní, že sa Regé-Jean Page neobjaví viacej po boku Daphne, alebo si myslíte, že druhá séria prinesie omnoho zaujímavejšie príbehy z rodiny Bridgerton? Vaše postrehy a názory nám dajte vedieť do komentárov.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -