Michael B. Jordan sa vo finálnom traileri filmu Tom Clancy’s Without Remorse vydáva za pomstou

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Amazon zverejnilo finálny trailer k ich najnovšiemu akčnému trileru Tom Clancy’s Without Remorse. V hlavnej úlohe sa predstavil skvelý Michael B. Jordan (Creed) ako John Clark, ktorý je po vražde svojej manželky pripravený pomstiť sa za každú cenu.

Novinka založená podľa knižnej predlohy od spisovateľa Toma Clancyho pôvodne patrila pod filmové štúdio Paramount Pictures, avšak z dôvodu pandémie a zatvorených kín predali jej práva do konkurenčného Amazonu. Premiéra je naplánovaná na 30. apríla 2021.

Finálny trailer k akčnému filmu Tom Clancy’s Without Remorse:

Hlavnou postavou je John Kelly a.k.a. John Clark, elitný Navy SEAL, ktorý odhaľuje medzinárodné sprisahanie pri hľadaní spravodlivosti za vraždu svojej tehotnej manželky. Názov filmu znamená v preklade „bez výčitiek“, takže sa môžeš bez pochyby pripraviť na poriadne výbušný príbeh novovznikajúceho akčného hrdinu.

O réžiu sa postaral Stefano Sollima (Sicario 2: Soldado), ktorý na filme spolupracoval s dlhoročným kamarátom a scenáristom Taylorom Sheridanom (Sicario, Wind River). Okrem Michaela B. Jordana si vo filme zahrali herci ako Jammie Bell, Jodie TurnerSmith a Luke Mitchell.

Detailná oficiálna synopsa:

„Vo vojnou zmietanej Sýrii zachráni elitný tím námorníctva SEAL vedený Johnom Kellym (Michael B. Jordan) agenta CIA zo zajatia ruských vojenských síl. O tri mesiace, v zjavnej odvete za jeho činy, je Kellyho tehotná manželka Pam (Lauren London) zavraždená v USA skupinou maskovaných ruských vrahov. Na ceste za pomstou vypátra Kelly skorumpovaného ruského diplomata, ktorý mu dá stopu na bývalého agenta Viktora Rykova (Brett Gelman) skrývajúceho sa v ruskom Murmansku. Kelly neváha a pripojí sa k prísne tajnej misii zajať Rykova a priviesť ho späť do USA, aby čelil spravodlivosti. Na ceste do Murmansku ich lietadlo zostrelí ruské letectvo a padnú do Beringovho mora. Pomocou schopností sa hlavnej postave podarí prežiť a dostane sa až k Rykovi, kde sa dozvedá niečo ešte vážnejšie. Vražda jeho rodiny je súčasťou medzinárodného sprisahania organizovaného mocnými politickými osobnosťami a zastaviť ich nebude vôbec jednoduché.“

r Tom Clancy's Without Remorse finálny trailer plagát
Zdroj: movieweb.com

Hrával si hernú sériu Tom Clancy’s a tešíš sa na novú filmovú adaptáciu tejto dlhoročnej akčnej franšízy? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -