Prvý trailer na akčnú pecku Without Remorse odhaľuje Michaela B. Jordana v sérii Tom Clancy’s

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Herná, filmová a literárna séria Tom Clancy’s už viac ako 30 rokov prináša najznámejšie príbehy z prostredia špionáže a armády. Fanúšikom videohier určite neunikli série ako Rainbow Six, Ghost Recon, Splinter Cell, či The Division.

Vo svete adaptácií na strieborné plátna a televízne obrazovky nemôžeme opomenúť staršiu snímku s Harrisonom Fordom, neskôr s Benom Affleckom v hlavnej úlohe. V roku 2014 sa vo filme Jack Ryan: V utajení zhostil titulného hrdinu herec Chris Pine. Najnovšiu seriálovú iteráciu Tom Clancy’s Jack Ryan priniesol Amazon, analytika CIA stvárňuje John Krasinski.

Hlavného hrdinu Jacka Ryana si vystriedalo už niekoľko hviezdnych mien, no seriál na Amazon Prime Video konečne ustálil fiktívny vesmír prezývaný „Ryanverse“. Ten bude už koncom apríla doplnený o novú filmovú adaptáciu, ktorá sa tentokrát nezamieria na bývalého mariňáka Spojených štátov Jacka Ryana.

Jack Ryan
Predstavitelia Jacka Ryana naprieč rokmi; Zdroj: hellogiggles.com

Tom Clancy’s Without Remorse

Filmová novinka adaptuje Clancyho novelu z roku 1993 s názvom Without Remorse. Hlavným protagonistom je Sr. Chief John Kelly alebo John Clark, jedna zo známych postáv univerza Jacka Ryana. Zbraň do ruky zoberie herec Michael B. Jordan (Black Panther, Creed). Film sa teda odohráva v rovnakom svete ako seriál Tom Clancy’s Jack Ryan s Johnom Krasinskim.

Projekt pôvodne vznikol pod krídlami štúdia Paramount, avšak globálna pandémia ho odložila a neskôr aj donútila predať Amazonu. O distribúcia sa tak postará streamovacia služba Amazon Prime Video s premiérou už 30. apríla 2021. Zaujímavosťou je, že adaptácia knihy Without Remorse bola vo vývoji už od 90. rokov minulého storočia.

Prvý trailer na film Without Remorse:

Príbeh sleduje člena Navy SEAL Johna Clarka (Michael B. Jordan), ktorý skončí zapletený do masívneho sprisahania pri pokuse pomstiť vraždu svojej manželky. Prvý trailer plný akcie a lietajúcich projektilov nájdete priložený vyššie.

O réžiu sa postaral Stefano Sollima (Sicario 2: Soldado) zo scenáru od Taylora Sheridana a Willa Staplesa. Práve Taylor Sheridan napísal oba Sicario filmy, Wind River či Hell or High Water, takže od jeho scenáru máme vysoké očakávania. Jordana v hlavnej úlohe doplnia mená ako Jamie Bell, Jodie Turner-Smith, Luke Mitchell a Colman Domingo.

Zaujal vás prvý trailer na film Without Remorse a plánujete si ho 30. apríla pozrieť? Vaše názory nám nezabudnite zanechať v komentároch.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -