OFICIÁLNE: J.J. Abrams pracuje na novom filme o Supermanovi. Bude prvýkrát čiernej pleti?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Filmové štúdio Warner Bros. prichádza na povrch s úžasnou novinkou. Komiksový Superman z DC dostane ďalší sólový film. Naposledy sa tak stalo v roku 2013 pri filme Muž z Ocele od Zacka Snydera (Justice League). V tom čase si hlavnú úlohu zahral Henry Cavill, ale toho už v tomto filmovom reštarte nenájdeš.

Producentom nového hraného filmu bude J. J. Abrams (Star Wars: Vzostup Skywalkera). O scenár sa postará jeden z najpredávanejších autorov a novinár TaNehisi Coates.

Superman film čierny
Zdroj: theplaylist.com

Superman dostane nový sólový film

Zdá sa, že DCEU kráča úplne iným smerom ako v minulosti a zmenám sa nevyhne ani nový Superman. Toho si naposledy zahral Henry Cavill, ale po novom prichádza obrovská zmena. Tentokrát na seba navliekne ikonický modročervený kostým herec hnedej pleti.

Projekt je vraj vo vývoji od roku 2019, kedy prišiel s ponukou zahrať si Supermana herec Michael B. Jordan (Creed). Znamená to teda, že komiksový DC charakter Calvin Ellis ožije na veľkých obrazovkách?

Superman nový film
Zdroj: supermanhomepage.com

Kto je Calvin Ellis?

Meno Calvin Ellis sa v DC komiksoch objavuje od roku 1985, kedy ho ako Supermana predstavil svetu tvorca Alan Moore. Jeho postava je založená na bývalom americkom prezidentovi Barackovi Obamovi a slávnom boxerovi Muhammadovi Alim.

Kalel je Superman of Earth 23, no vo svojej civilnej identite ho poznáme pod menom Calvin Ellis. Zastáva pozíciu prezidenta Spojených štátov amerických a jeho počiatky sú podobné ako pri Kal-Elovi alias Clarkovi Kentovi.

Počas kataklizmatickej explózii planéty Krypton ho manželská dvojica vedcov Jorel a Lara za účelom záchrany vypustia do hlbín vesmíru, odkiaľ nakoniec pristane na planéte Zem. Nájde ho chudobná, ale veľmi láskavá rodina Ellisovcov, ktorí mu dali meno Calvin. Neskôr sa z neho stáva dôležitá politická osobnosť bojujúca za práva utláčaných a svetový mier.

Nech sa objaví v úlohe tohto ikonického superhrdinu ktokoľvek, tešiť nás môže aspoň fakt, že Warner Bros. naozaj chystá nový sólový film o Supermanovi. Aj keď o deji nemáme zatiaľ žiadne informácie, potvrdenie hlavnej úlohy by to mohlo zmeniť. O všetkých aktualizáciách z tohto úžasného projektu ťa budeme informovať.

Sleduješ DC filmy a tešíš sa na nový sólový projekt so Supermanom? Názor nám nezabudni zanechať dole v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -