Režisér hororu Neutečieš prichádza s novinkou, v ktorej si zahrá aj Andrew Garfield! Kedy uvidíme očakávaný krimi thriller?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Režisér filmu Neutečieš a jeho nový film

Režisér prekvapivého hororového hitu z roku 2015 sa vracia s novým filmom! Pripravovaný Under the Silver Lake už dokonca od štúdia A24 prichádza s dátumom vydania. Ak ste o ňom ešte nepočuli, David Robert Mitchell si spravil meno filmom Neutečieš (It Follows) na festivale Cannes v roku 2014. Po vydaní sa horor tešil kritickému úspechu a divákov si našiel aj po oficiálnom vydaní v marci nasledujúceho roku. Fanúšikov po dlhom čakaní teda určite poteší správa, že režisérov nový film už je takmer tu! S čím Mitchell príde tentokrát uvidíme už toto leto.

Zdroj: bfi.org.uk

Under the Silver Lake

A24 oficiálne prezradilo, že novinka Under the Silver Lake bude mať premiéru v New Yorku a Los Angeles už 22. júna. Zvyšok USA bude nasledovať v nadchádzajúcich týždňoch a postupne sa snímka dúfajme dostane aj k nám. Skvelé herecké obsadenie pozostáva z hviezd Andrew Garfield, Riley Keough či Topher Grace. To, že sa filmu podarilo do hlavnej úlohy obsadiť herca kalibru Garfielda, bude pre úspech snímky veľmi dôležité. O jeho výkone však nepochybujeme a veríme, že úspešne nadviaže na svoje predchádzajúce úspechy (Hacksaw Ridge, Mlčanie, Nádych pre lásku).

O pripravovanom filme toho zatiaľ veľa nevieme a poznáme len základy príbeh. Dej sa má zameriavať na muža, ktorý sa začne zaujímať o zvláštne okolnosti ohľadom vraždy miliardára a únosu dievčaťa. Narozdiel od Neutečieš pôjde v tomto prípade o klasickejší thriller, pravdepodobne bez nadprirodzených faktorov. Omnoho viac informácií sa dozvieme v najbližších týždňoch a po vydaní prvého traileru. Ten by sa mohol objaviť už onedlho. Under the Silver Lakes sa do kín totižto dostane už toto leto.

Zdroj: npr.otg

Hit Neutečieš (It Follows) vyčnieval nielen skvelým nápadom, ale aj úžasným filmovým spracovaním. Práve preto vás určite poteší, že pre Under the Silver Lakes sa vrátia aj členovia pôvodného štábu. Samotnú kameru, strih a hudbu teda budú mať na starosti tí istí talentovaní ľudia, ktorí s režisérom Mitchellom pracovali na horore.

Neutečieš si aj napriek nízkym zárobkom v kinách dokázal vybojovať verných fanúšikov, ktorí sa na novinku už určite nevedia dočkať. Očakávať by sme mali podobne temný a atmosférický tón, na ktorý sa veľmi tešíme. Pre nové informácie, ktoré sa objavia už onedlho, nás nezabudnite sledovať aj naďalej.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -