Netflix pripravuje seriál o gréckej mytológii s názvom Gods & Heroes!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Prinášame dobré správy pre všetkých milovníkov gréckej mytológie a anime! Streamovacia služba Netflix nám totižto už čoskoro predstaví ich nový originálny anime seriál, ktorý bude inšpirovaný príbehmi z gréckej mytológie.

Zárukou kvality Gods & Heroes je fakt, že sa o animáciu postará štúdio Powerhouse Animation Studios, ktoré pre Netflix vytvorilo aj úspešnú Castlevaniu. Samotný príbeh majú na starosti bratia Charley a Vlas Parlapanidesovci, ktorí majú skúsenosti ako s gréckou mytológiou, tak aj s anime. Na konte majú scenáre ku filmom ako Vojna bohov alebo k hranej adaptácii anime Death Note od Netflixu.

Gods and heroes
Zdroj: collider.com

Anime seriál o gréckej mytológii

Seriál nám rozpovie príbeh o mladom mužovi, ktorý je zavrhnutý svojim ľudom a zistí, že je nemanželským synom Zeusa. Iba on sám môže zachrániť nebo aj Zem, no aby tak vykonal, musí prežiť pomstychtivý hnev bohyňe, ktorá ho chce vidieť mŕtveho. Práve ona naňho zosiela monštrózne sily zla, ktoré musí poraziť.

Netflix si zatiaľ objednal osem častí, no v prípade úspechu sa určite dočkáme aj druhej série. Hlavnej postave svoj hlas prepožičia Jason O’Mara (Agents of S.H.I.E.L.D.), no počuť budeme aj Mamie Gummer (True Detective), Dereka Phillipsa (Friday Night Lights), Chrisa Diamantopoulosa (Silicon Valley) či Jessicu Henwick (Luke Cage).

Vyzerá to tak, že sa Netflix v poslednom čase naozaj zameriava na anime obsah. Iba nedávno sa predsa spojili so štúdiami Anima, Sublimation, David Production, Production I.G a Bones, aby tvorili anime seriály. Práve vďaka týmto spoluprácam sa okrem Gods & Heroes dočkáme aj seriálov Altered Carbon: Resleeved, Dragon’s Dogma či SPRIGGAN.

Tak čo, tešíte sa staroveké Grécko s vizuálom od tvorcov Castlevanie? Dátum vydania zatiaľ nepoznáme, no určite vás o ňom budeme informovať!

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -