HBO zverejnilo dĺžky posledných 6 epizód Game of Thrones! Budú ako filmy?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Dámy a páni, 8. séria seriálu Game of Thrones je už za rohom. Prvá z finálnych šiestich častí sa na našich obrazovkách objaví už 15. apríla. Zhruba o mesiac teda uvidíme začiatok konca. Mali by sme sa tešiť na poriadne epické momenty, medzi ktoré bude patriť aj historicky najväčšia bitka v kinematografii. Aj preto už dlhšie očakávame, že dĺžka týchto posledných 6 epizód sa vyšplhá aj na hodinu alebo viac. Ako presne dlhé však budú?

Posledné epizódy Game of Thrones a ich dĺžky

Ešte dávnejšie sme vám priniesli vyjadrenie generálneho riaditeľa stanice HBO, ktorý povedal, že „[8. séria GoT] je zážitok.“ Tvorcovia David Benioff a D.B. Weiss podľa neho nenatočili 6 častí seriálu, ale „vytvorili 6 filmov.“ Pochopiteľne sú teda očakávania nastavené naozaj vysoko. Toto porovnanie dielov seriálu s filmami znamená, že posledné epizódy budú väčšie, veľkolepejšie a dlhšie ako všetky predchádzajúce.

Čo sa samotnej dĺžky týka, už od januára vieme, že hneď viacero epizód prekročí hranicu jednej hodiny. HBO však pred malou chvíľou uverejnilo televízny program a plán vysielania, v ktorom je jasne vidno, koľko minút má každá zo šiestich epizód:

  1. epizóda: 54 minút
  2. epizóda: 58 minút
  3. epizóda: 82 minút
  4. epizóda: 78 minút
  5. epizóda: 80 minút
  6. epizóda: 80 minút
trailer na ôsmu sériu Game of Thrones
Zdroj: lvv2.com

Dnes nás teda nič neprekvapilo, keďže podobné dĺžky sme očakávali. Je však skvelé vidieť konkrétne čísla priradené ku špecifickým častiam. Taktiež je dôležité podotknúť, že diely sa budú postupne predlžovať. To naznačuje, že aj keď nás prvá epizóda ohromí, stále sa môžeme tešiť na ďalšie časti, ktoré budú ešte dlhšie a ešte epickejšie.

Tešíte sa na finálnu 8. sériu seriálu Game of Thrones? Potešili vás presné dĺžky jednotlivých častí? Vaše pocity a názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: digitalspy.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -