Croteam nám dnes o 19:00 ukáže zábery z hry Serious Sam 4: Planet Badass

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Konečne sme sa dočkali tohto momentu. Po skoro dekáde nám Croteam dnes večer ukáže sľubovaný Serious Sam 4: Planet Badass. V pondelok pridal Croteam príspevok na Facebook, v ktorom nám vývojári nepriamo naznačili, že tento týždeň môžme očakávať nejaké zaujímavé novinky. Niektorí si mysleli, že ide o Serious Sam 4, a mali pravdu.

Serious Sam
Zdroj: wall.alphacoders.com

O Serious Sam 4: Planet Badass vieme, že sa určite nebude odohrávať v Egypte. Egyptu sme videli už dosť v Serious Sam: The First Encounter a najnovšej časti Serious Sam 3: BFE.

V hre budú levely s obrovskými otvorenými miestami, ktoré môžu dosahovať až 128 x 128 km. Na obrazovke by sme mali vidieť až 100-tisíc nepriateľov naraz a v hre nájdeme aj vozidlá ako motorku alebo kombajn. Hra nebude mať otvorený svet.

Najdôležitejšie je, že Serious Sam sa má vrátiť ku svojim koreňom. Niektorým hráčom nesadla Serious Sam 3: BFE. Vraj sa podobala na Call of Duty. Tu ale autori sľubujú, že to bude ten starý dobrý Sam, s ktorým budete kosiť tisíce nepriateľov naraz.

Tešíte sa na pokračovanie Serious Sama? Napíšte nám do komentárov! 

Zdroj: metacouncil.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -