Prichádza limitovaná edícia PS4 s tematikou The Last of Us Part II. Koľko bude stáť?

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Najčítanejšie za 7 dní

Špeciálna edícia PlayStation 4

Vydanie The Last of Us Part II sa nezadržateľne blíži a Sony si pre nás pripravilo prekvapenie. Je ňou limitovaná edícia konzoly PlayStation 4.

Fanúšikovia sa môžu tešiť na The Last of Us Part II PlayStation 4 Pro vo výhodnom balení, ktoré bude obsahovať konzolu PS4 Pro v matnom prevedení s dizajnom tetovania Ellie, limitovanú edíciu ovládaču DualShock 4, kód do PlayStation Store na získanie špeciálneho digitálneho obsahu a samozrejme kópiu najočakávanejšej hry roka. Toto balenie vás vyjde na 399€.

Playstation 4 limitovaná edícia
Zdroj: blog.us.playstation.com

Limitovanú verziu ovládača DualShock 4 s bielymi detailami, dizajnom tetovania Ellie a s logom hry si ale budete môcť kúpiť aj samostatne, a to za 59€.

Neodmysliteľnou súčasťou The Last of Us Part II je aj úžasná hudba skladateľa Gustava Santaolally. Podľa Sony si ju najlepšie vychutnáte na bezdrôtových slúchadlách Gold Wireless Headset, ako inak s logom hry a tetovaním. Slúchadlá vás vyjdú na 99€.

Playstation slúchadlá
Zdroj: blog.us.playstation.com

Fanúšikov určite poteší aj The Last of Us Part II Special Edition za 89€ alebo zberateľská verzia hry za 169€. Všetky tieto veci budú dostupné u vybraných obchodníkov.

Čakanie je skoro na konci

Nech sa už chystáte hrať na akejkoľvek verzii PS4, hra vychádza 19. júna 2020. My sa jej už nevieme dočkať. The Last of Us Part II bolo totiž oznámené ešte v roku 2016 na konferencii PlayStation Experience a odvtedy už prešlo veľa rokov. Hra mala pôvodne vyjsť ešte vo februári 2020, neskôr sa dočkala odkladu na máj, aby nakoniec vychádza v júni.

Vyzerá to ale, že viac odkladov nás už nečaká a fanúšikom tak nič nebráni v tom, aby sa ponorili do postapokalyptického sveta. Tentokrát ale budeme namiesto Joela hrať za Ellie, ktorej hlavným cieľom bude pomsta. Viac sa o príbehu dozvieme za necelý mesiac.

Chystáte sa kúpiť túto špeciálnu edíciu konzoly, alebo dáte radšej prednosť odskúšanej klasike? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: blog.us.playstation.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -