Cheateri a ich vlastný ostrov vo Fall Guys končia. Čo príde po ňom?

Nenechajte si ujsť

Róbert Herda
Róbert Herda
Ahoj, ako si si už mohol prečítať, volám sa Róbert. Videohrám, knihám a hlavne kinematografii ako médiám, ktoré sú určené na rozprávanie príbehov, sa venujem už nejakú tú dekádu (ak si dobre pamätám, tak vlastne od dôb, čo som začal registrovať okolie). Najmä preto sa snažím všetko, čo z týchto oblastí prichádza skúmať a nezriedka analyzovať. Momentálne pracujem aj na vlastnej tvorbe a popritom sprostredkúvam čitateľom rôzne novinky, dojmy a recenzie z týchto oblastí.

Neočakávaný hit leta

Len málokto by predpovedal, že sa z nenápadného a marketingovo nijak prevratne prezentovaného titulu od Mediatonic stane tak veľký hit. Fall Guys: Ultimate Knockout si ale okamžite našlo obrovskú komunitu aktívne hrajúcich hráčov, no žiaľ ani cheateri na seba nenechali dlho čakať.

Ako to tak býva, čím viacej poctivých hráčov venuje svoju pozornosť konkrétnemu online titulu, tým viac pribúda cheaterov a podvodníkov, ktorí sa snažia zvíťaziť za každú cenu. Jednoduchý koncept prítomných minihier vyžaduje od vzájomných súperov koordináciu pohybov, rýchle reflexy, no i dávku šťastia. Takáto kombinácia vás následne dovedie k zlatej korune.

Čo ale robiť, keď ešte ani nezačne kolo a niekto sa ocitol na víťaznej čiare? Nanešťastie, samotní hráči môžu len rozhnevane tĺcť do klávesníc, či ovládačov, keďže spravidla nemajú možnosť priamo bojovať proti cheaterom.

Moc majú v rukách samotní autori. Je len na vývojároch ako sa vyrovnajú s podobným prívalom nečestných hráčov. Niektorí banujú účty a zamedzia prístup k hre, avšak ďalší prichádzajú s kreatívny riešeniami. Tvorcovia Fall Guys vytvorili pre cheaterov vlastný ostrov.

Cheateri vo Fall Guys majú vlastný ostrov

V ňom problémoví hráči neustále padali nekonečnou priepasťou. Z tohto ostrova sa podľa všetkého dalo dostať prostredníctvom rôznych trikov, kde cheateri preukázali svoju vynaliezavosť. Ani tá im však nepomohla.

Vývojári postupne pretrhávali jednotlivé nitky a ničili spôsoby, ktorými by sa takýto hráči vedeli dostať opätovne do hry, respektíve z ich privátneho ostrova. Bohužiaľ, tento originálny spôsob boja proti neželanej časti komunity je na svojom konci.

Fall Guys cheateri ostrov
Zdroj: blog.prototypr.io

Prostredníctvom Twitter účtu dali tvorcovia vedieť, že toto virtuálne väzenie končí. Čoskoro totiž vyjde update, ktorí príde s tradičnou ban funkciou a teda úplne bežným riešením obdobných problémov.

Vývojári vo svojom príspevku vtipne označujú Netflix a to pre prípad, že by jeho zástupcovia chceli spraviť seriál o vzostupe a páde ostrova cheaterov.

Bude vám chýbať takéto originálne vysporiadanie s cheatermi? Dajte nám vedieť váš názor prostredníctvom komentárovej sekcie. 

Zdroj: vg247.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -