Vyhraj nadupaný CZC PC s GeForce RTX 3070 v súboji streamerov!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Chceš aj ty konečne vlastniť nadupaný PC hodný každého poriadneho hráča, ktorý si vychutnáva herné novinky v najvyšších detailoch? Potom si tu správne! V tomto článku sa dozvieš všetko potrebné na to, ako sa zapojiť do boja.

Souboj streamerů
Zdroj: lancraft.cz

Souboj streamerů

Jde o soutěž, ve které se proti sobě postaví 4 streameři, přičemž si každý z nich složí tým ze svých subscriberů na twitch.tv, takže i ty můžeš dopomoct k výhře! Bojovat se bude v aktuální novince Battlefield 2042 a hrát se budou 2 módy: Conquest a Breakthrough, přičemž hráčum bude k těm nejlepším výsledkům pomáhat technologie NVIDIA Reflex, která ve hře snižuje systémovou latenci. Soutěž bude probíhat 4 týdny s tím, že každý týden se uskuteční 1 hrací den, takže celkově to budou 4 hrací dny.

Streameri, ktorí sa pobijú o prvenstvo:

Souboj streamerů
Souboj streamerů; Zdroj: lancraft.cz

Systém súťaže

Každý streamer je kapitánom svojho tímu a k sebe si vyberie 3 subscriberov. Počas hracieho dňa sa subscriberi prestriedajú, takže šanca, že sa dostaneš do zápasu je celkom veľká. Samozrejme pokiaľ dáš subscribe každému streamerovi, zdvihne to tvoju šancu ešte viac. Zloženie tímov sa bude v priebehu súťaže meniť a to nasledovne:

1. týždeň: Double + spajKK vs RedgieBeardo + VladaStreamuje
2. týždeň: Double + VladaStreamuje vs spajKK + RedgieBeardo
3. týždeň: RedgieBeardo + VladaStreamuje vs Double + spajKK
4. týždeň: spajKK + RedgieBeardo vs Double + VladaStreamuje

Za víťazstvo dostáva každý streamer 10 bodov do tabuľky. Príklad: ak prvý zápas vyhrá Double so spajKKom, obaja dostanú 10 bodov.
Tabuľku s bodmi nájdete na stránke SoubojStreameru.cz

Ako sa zapojiť

Na to, aby si sa zapojil do súťaže, nemusíš vlastniť hru Battlefield 2042! Jediné, čo potrebuješ, je mať subscribe u streamera, ktorý na konci tých 4 týždňov nazbiera najviac bodov. K tomu mu samozrejme môžeš dopomôcť, pokiaľ si dobrý v novom BF a vyberie si ťa do tímu. Ale ak si z nejakého dôvodu nemôžeš dovoliť dať subscribe tvojmu obľúbenému streamerovi, nezúfaj! LanCraft sa totižto rozhodol, že streamer, ktorý bude mať v určitej fáze najviac bodov, dostane od nich 30 darovaných subscribov! Toto rozdávanie sa bude konať dvakrát, takže dohromady rozdá 60 subscribov. Stačí len pozerať na stream a jeden môžeš dostať práve ty.

O čo sa hrá?

Ako už sme v úvode písali, hrá sa o nadupaný pc, konkrétne CZC.Gaming Paladin GC118 v hodnote 47.990 Kč, ktorý disponuje novou grafickou kartou GeForce RTX 3070 8GB GDDR6!

Souboj streamerů
Zdroj: lancraft.cz

V průběhu eventu se navíc bude soutěžit o herní myš ROG Gladius III Wireless na instagramu každého ze streamerů, takže celkově jsou v soutěží 4 myši. Gladius III podporuje mimo jiné i funkci Reflex, takže tvoje skilly ve hrách budou ostřejší, než kdy dřív.

Tak a teraz, keď už vieš kde, kedy a ako sa môžeš stať majiteľom nového herného PC, nezostáva nám nič iné, než ti len popriať veľa šťastia a pevné nervy pri sledovaní „Bitvy streameru“.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -