Začali pred 25 rokmi v garáži, dnes predávajú technologické doplnky v 50 krajinách sveta

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Limitovaná edícia zlatých difuzérov

Článok zverejnený v spolupráci so Stadler Form.

Táto spoločnosť začala v garáži pred 25 rokmi. Dnes pôsobí v takmer 50 krajinách sveta. Stadler Form oslavuje 25. narodeniny a pri tejto príležitosti prináša limitovanú edíciu najobľúbenejších difuzérov v unikátnej zlatej farbe: Miu, Lucy alebo Jasmine.

Spoločnosť Stadler Form vyvíja kvalitné zariadenia, ktoré zlepšujú zdravie. Prémiové produkty vzduch čistia, zvlhčujú, ochladzujú, odvlhčujú, ale aj prevoňajú. Práve voňavé difuzéry sú ich najobľúbenejším produktom. Toto je výber troch, ktoré si môžete zaobstarať v zlatej farbe.

Dlhoročný bestseller Mia

mia
Zdroj: Stadler Form

Mia je váš miláčik. Podľa údajov GFK je Mia najpredávanejším difuzérom na slovenskom trhu v uplynulých rokoch. A má to svoje dôvody. Pomocou ultrazvukovej technológie mení vodu zmiešanú s pár kvapkami esenciálnych olejov na mimoriadne jemnú prevoňanú hmlu. Rýchlo ju rozptýli vo vašej obývačke či spálni. V zlatej farbe bude Mia nápadným doplnkom vášho domova.

Viac informácií o difúzeri Mia

Lucy

lucy
Zdroj: Stadler Form

Nechajte ju na stole ako dekoráciu alebo položte na poličku. Unikátne svetlo Amber Light pripomínajúce plameň sviečky v kombinácii so zlatou farbou difuzéra Lucy si zamilujete. Magickú hru vône a svetla si užijete až 6 hodín bez prerušenia. Lucy má zabudovanú batériu, estetický dojem vám tak nebudú rušiť otravné káble. Ak chcete svetlo stlmiť alebo vypnúť, stačí použiť jediné tlačidlo.

Viac informácií o difúzeri Lucy

Jasmine

jasmine
Zdroj: Stadler Form

Skvelý výkon zabalený do nerušivého dizajnu. Jasmine v zlatej farbe vás prekvapí unikátnym výkonom, vďaka ktorému si aromaterapiu vychutnáte (nielen) počas sychravých večerov. Pracuje v 2 režimoch. Prvý je kontinuálny. Ten zaistí, že aróma difuzér Jasmine rozptyľuje vôňu nepretržite. V intervalovom režime Jasmine 10 minút pracuje, nasledujúcich 20 minút oddychuje. V tomto režime dokáže pracovať nepretržite 24 hodín.

Viac informácií o difúzeri Jasmine

Zdroj: Stadler Form

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -