Drax a Mantis unášajú Kevina Bacona ako vianočný darček. Sleduj trailer na špeciál Strážcov Galaxie!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Strážcovia Galaxie odhaľujú vianočný špeciál

Prichádza predposledný projekt režiséra Jamesa Gunna v Marvel Cinematic Universe. Ešte pred jeho odchodom za šéfovaním DC Studios dostanú Strážcovia Galaxie vianočný špeciál a samozrejme film Strážcovia Galaxie 3. Teraz dostávame trailer na druhú „Špeciálnu prezentáciu“ Marvel Studios (tou prvou bol Vlkolak: Nočný lovec). Je ňou The Guardians of the Galaxy Holiday Special, vianočný príbeh nášho obľúbeného vesmírneho tímu.

Strážcovia chcú Peterovi Quillovi a.k.a. Star-Lordovi zabezpečiť nezabudnuteľné Vianoce. Quill je totiž stále nešťastný z toho, že Gamora utiekla. A tak im v hlavách vzplanie neuveriteľný nápad na darček – poletia na planétu Zem! Drax a Mantis presne vedia, na aký špeciálny dar by nikdy nezabudol… Čo tak uniesť jeho obľúbeného herca, legendárneho Kevina Bacona?!

V približne hodinovej epizóde sa môžeme tešiť na návrat Chrisa Pratta ako Star-Lorda, Davea Bautistu ako Draxa, Karen Gillan ako Nebuly, Pom Klementieff ako Mantis či hlasy Vina Diesela ako Groota a Bradleyho Coopera ako Rocketa Raccoona. Ukážu sa aj Sean Gunn, Kevin Bacon a MICHAEL ROOKER!

Svetielka, darčeky, stromčeky, snehové vločky, cukrové a… Kevina Bacona uvidíme už 25. novembra na streamovacej službe Disney+.

Zdroj: marvel.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -