Matka dvoch detí sa bude musieť vo filme ‘Breaking In’ pre ich záchranu vlámať do vlastného domu, ktorý je však zabezpečený ako pevnosť!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, kam až dokážu zájsť matky pre záchranu svojich detí? Väčšina z nich totiž zájde až za hranice svojich možností, či už fyzických alebo psychických. Podobnú „materskú pomstu“ sme mohli vidieť aj v minuloročnom filme Na doraz (Kidnap), kde sa svoje dieťa snažila zachrániť herečka Halle Berry. Štúdio Universal Pictures však dnes vydalo prvý trailer na podobne ladený film, tentokrát s názvom Breaking in. Nový thriller si zrežíruje James McTeigue, ktorý má na konte legendárnu snímku V ako Vendeta. O scenár sa postaral Ryan Engle, ktorý v roku 2014 napísal napríklad film Non-Stop s Liamom Neesonom.

Prvý trailer na film Breaking in

Nový akčný thriller sa nápadom podobá na snímku Úkryt (Panic Room) z roku 2002 od režiséra Davida Finchera. Príbeh filmu Breaking in sa točí okolo herečky Gabrielle Union, ktorá navštívi dom jej otca, ktorí nedávno skonal. Táto vila je však vysoko zabezpečená a obrnená ako pevnosť. Nešťastnou náhodou sa však dnu dostanú zlodeji, ktorí matku vymknú vonku a deti si zoberú ako rukojemníkov. Brúsia si totižto zuby na čokoľvek, čo má jej otec ukryté v trezore. A tak sa pre Gabrielle Union môže začať akčná „jazda“ pre záchranu jej detí. Dokáže sa zúfalá matka vlúpať do vlastného, takmer nedobytného domu?

Nikdy som si nemyslel, že by som to povedal, no film vyzerá celkom sľubne. Herečka Gabrielle Union totiž už vo filme Bad Boys II ukázala, že si zaslúži jej vlastný akčný film. Okrem nej sa vo filme ukážu mená ako Billy Burke (Súmrak), Richard Cabral (Patrola), Seth Carr (Black Panther) a Ajiona Alexus (Empire). Snímka sa do kín dostane na Deň matiek, čo je samozrejme 13. mája! Nezabudnite tak na svoje drahé maminky a zoberte ich v tento deň do kina. Ja to nepochybne urobím!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -