Smart hodinky pre deti z Telekomu vám dovolia byť v neustálom kontakte s vašimi ratolesťami

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Telekom zaradil do ponuky detské smart hodinky na volania detí s rodičmi

Telekom prichádza do segmentu predplatených kariet s novým produktom. Rodičia môžu svojim deťom kúpiť detské smart hodinky značky TCL s EASY kartou a vďaka nim byť neustále v spojení cez videohovory.

Čo ponúkajú hodinky?

Telekom zaradil model TCL MOVETIME Family Watch MT40, ktorý má 1,3“ farebný displej s vymeniteľnými tapetami a primárnou funkciou sú videohovory. Zároveň majú aj ďalšie užitočné funkcie pre rodičov: geolokáciu (GPS, AGPS, Glonass, Wi-Fi, pohybový senzor), bezpečnú zónu (rodič nastaví dieťaťu zónu a ak ju opustí, dostane notifikáciu), meranie aktivít (vzdialenosť, kroky, kalórie) či SOS tlačidlo (v prípade aktivácie odosiela polohu dieťaťa a volá rodičovi)

Súčasťou funkčnej výbavy sú aj ďalšie možnosti ako posielanie fotiek, chat, hlasové správy, príjem SMS, budík či počasie.

Výhoda 4G hodiniek je aj v solídnej konštrukcii a ochrane proti vode a prachu s IP65 štandardom. Majú rozmery 45x39x14,6mm a vážia menej ako 50 g. 

mobilna aplikacia telekom
Zdroj: youtube.com

Ako fungujú s Easy kartou a kde sa dajú kúpiť?

Telekom ponúka 4G hodinky od TCL aj s EASY kartou, ktorá má už vopred nabitý ročný balík dát 6GB, t.j. 12×500 MB dát. Ten vystačí cca na 100 minút videohovoru každý mesiac cez aplikáciu TCL connect, ktorú si rodič inštaluje do svojho smartfónu či tabletu (iOS, aj Android). Hodinky a rodičov smartfón potom komunikujú cez túto aplikáciu.

TCL MOVETIME Family Watch MT40 s EASY kartou je v predaji za 119 €. Zákazník zaplatí jednorazový poplatok a potom si môže dobíjať EASY kartu v hodinkách podľa potreby.

Detské smart hodinky od TCL sú vystavené na 14 predajniach: 4x Bratislava (Aupark, Central, Eurovea, VIVO), v Banskej Bystrici (Europa), Trnave (City Arena), Žiline (OC Dubeň), Košiciach (Optima), Prešove (Eperia), Leviciach, Prievidzi, Michalovciach, Trebišove a Humennom. V týchto predajniach sú aj hodinky štandardne k dispozícii na sklade.

Zákazníci si ich môžu objednať aj v ľubovoľnej inej predajni. 

Zdroj: TS Telekom

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -