Odhaľte príbeh spisovateľa Charlesa Dickensa v prvom traileri na The Man Who Invented Christmas!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ako sa vytvoril príbeh Vianoc vám ukáže The Man Who Invented Christmas trailer!

Duch minulých, prítomných a budúcich Vianoc. Malý Timmy. Scrooge. Ak vám tieto veci nie sú povedomé, dá sa povedať, že ste ešte nepočuli príbeh Vianoc. Nie, samozrejme, na Ježiška sme nezabudli, no momentálne nás zaujíma tento príbeh. Príbeh, ktorý bol zopakovaný azda v každom Vianočnom filme, no a bez ktorého by to jednoducho už nefungovalo. Keď Charles Dickens tento príbeh napísal, ani netušil, že vlastne vymyslel Vianoce!

Charles Dickens, úspešný anglický spisovateľ, ktorého novela A Christmas Carol doteraz inšpiruje všetkých filmových tvorcov. Tento rok však cez vianočné obdobie nedostaneme len ďalší film s okopírovanou témou Scroogeových Vianoc. Štúdio Bleecker Street si totižto povedalo, že tento rok nám ukážu, ako tento príbeh vlastne vznikol. No a súdiac podľa traileru, vyzerá to tak, že sa máme skutočne na čo tešiť!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=nx3ctBjG6yI]

Rolu Dickensa si na svoje plecia zobral talentovaný Dan Stevens, ktorého dnes už môžete vidieť azda všade. Rolu Scroogea si tentoraz zahrá oscarový Christopher Plummer, ktorého netrápi ani to, že má už 87 rokov! Režisér Bharat Nalluri sa zatiaľ môže pýšiť hlavne seriálmi The 100 a Torchwood, ktoré sú u mnoho fanúšikov televíznej tvorby veľmi populárne. My teda dúfame, že sa filmu podarí uspieť. Najťažšie to bude mať určite Plummer, keďže do role Scroogea bolo vybraných už niekoľko legendárnych hercov. Ako najlepší je v očiach divákov stále Michael Cane, ktorý si túto rolu zahral v klasike The Muppet Christmas Carol. Momentálne najznámejšia verzia tohto príbehu však bude práve tá od Disneyho, ktorú si na paškál zobral Robert Zemeckis. The Man Who Invented Christmas si americkú premiéru odbije už 3. novembra, no a my dúfame, že sa dostane aj k nám!

Čo vravíte na nový film o Charlesovi Dickensovi? Páčil sa vám trailer? Považujete príbeh Christmas Carol za ten najlepší vianočný? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -