Charlize Theron ako nemŕtva bojovníčka v prvom traileri na film The Old Guard od Netflixu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Netflix a The Old Guard

Netflix priniesol nový trailer na film The Old Guard. Vidíme v ňom herečku Charlize Theron ako nemŕtvu bojovníčku, ktorá bude nakopávať zadky. Film bude v originálnej produkcii streamovacej služby a vychádza z komiksovej predlohy, ktorú napísali Greg Rucka a Leonardo Fernandez.

the old guard trailer
Zdroj: netflix.com

Skupina neumierajúcich vojakov

Vo filme sa predstaví nielen charizmatická herečka, ale aj celá jej skupina žoldnierov. Tí, rovnako ako ona, nezomierajú a bojujú už celé veky. Keď sú ale ich neobyčajné schopnosti vystavené riziku, musia sa dať na útek. Popri tom ešte musia trénovať najnovšieho regrúta menom Nile. Oficiálny popis od tvorcov znie takto:

„Vedená bojovníčkou andy (Charlize Theron), skupina sebe blízkych žoldnierov bez možnosti zomrieť bojuje, aby ochránila náš svet už celé storočia. Ale sú najatí na núdzovú misiu, pri ktorej sú ich schopnosti odhalené. Tak je na andy a Nile (KiKi Layne), najnovšom prírastku tímu, aby odstránili hrozbu v podobe ľudí, ktorí sa snažia zduplikovať a speňažiť ich sily.“

Podľa týchto slov nás očividne čaká akciou nabitá jazda. Ešte dodávajú, že nám ukážu, že je ťažšie žiť večne, než sa na prvý pohľad zdá. Trailer nám ukazuje aj skupinu v priebehu vekov. Dej sa ale samozrejme sústreďuje na súčasnosť. Dúfajme preto, že v dobe terajších vojakov a všetkých špeciálnych jednotiek nebudú vyzerať príliš obyčajne a nezaniknú.

the old guard
Zdroj: collider.com

Herečka Charlize Theron a trailer na film The Old Guard

Charlize Theron ako nemŕtva bojovníčka rozhodne nie je zlým námetom. Samotná herečka nám ukázala, že akčný žáner jej rozhodne sadne, keď sa ukázala ako Furiosa v Mad Max: Fury Road. Na tento úspech nadviazala nostalgickou peckou (ktorá bola tiež založená na komikse) Atomic Blonde. Tie výkony bude ťažké tromfnúť, ale necháme sa prekvapiť.

Vo filme si okrem nej zahrajú Marwan Kenzari (Jafar v Aladinovi), Chiwetel Ejiofor (12 rokov otrokom), Luca Marinelli, Harry Melling, Matthias Schoenaerts či Van Veronica Ngo. Trailer na film The Old Guard si môžete pozrieť nižšie:

Režisérkina príprava na superhrdinský žáner

Ženské vedenie je aj v osobe režisérky, ktorou je Gina Prince-Bythewood. V minulosti sa osvedčila ako režisérka drám Love & Basketball alebo Beyong the Light. Predtým, ako došlo k zdržaniam, dostala na starosť od Sony superhrdinský film Silver Sable & Black Cat.

Preto aj tento snímok môže byť pre ňu akousi skúškou tohto žánru. Nesmrteľnosť je totiž dostatočne superhrdinským motívom, a tak uvidíme, ako si s ním režisérka dokáže poradiť. V každom prípade sa budeme môcť o tom presvedčiť už 10. júla, kedy má film premiéru.

Zaujal vás tento film? A Čo hovoríte na ďalšiu akčnú rolu pre Charlize Theron? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -