Tokyo Ghoul film prichádza s ďalším Live-Action trailerom, ktorý nám priblíži rôzne momenty z filmu!

Nenechajte si ujsť

Tokyo Ghoul film predstavuje nový trailer

Ľudia, ktorí boli doteraz na vrchole potravinového reťazca, sú teraz naopak sami lovení ako potrava. Potrava tích, ktorých nazývajú Ghúlmi! Už čoskoro Ghúlovia prevezmú ulice reálneho sveta podľa adaptácie anime Tokyo Ghoul, ktorá je ohlásená už na júl tohto roku. A tu k nám zatiaľ prichádza pokračovanie Live-Action traileru, ktorý nám ukazuje bližšie našich obľúbených Ghúlov.

Fanúšici Tokyo Ghoul boli ohlásením filmu hrozne nadšení, kedže už je to dlhší čas čo sa samotné anime nepohlo novým smerom. Film má impozantný štáb, ktorý bude riadiť Kentaro Hagiwara s kostýmami a maskami od Masanori Morikawa. So všetkými spormi obklopujúcimi náhodné úmrtia hlavných postáv, personál uistil fanúšikov slovami,

„Chceme vyjadriť drámu medzi Ghúlmi a ľuďmi a silné motívy z originálnej práce. Tieto pocity sa nikdy nezmenia.“

Tokyo Ghoul bolo prvý krát vydané v roku 2011 v Shueisha’s Weekly Young Jump. Odvtedy je to publikované ako Ghoul:re. Anime a manga mali celosvetový úspech a majú nahradiť One Piece v Toonami Adult Swim, anime sekcii. 

Každý Ghoul vlastní vlastnú masku s inou identitou.
Každý Ghoul vlastní vlastnú masku s inou identitou. Zdroj : zabavnetesty.sk

O čom je Tokyo Ghoul?

Kaneki je obyčajný, priemerný chlapec, ktorý rád číta knihy. Čomu Kanenki sám neveril, pôjde na rande s krásnou čitateľkou Rize. Rande sa však premenilo na večeru, pretože Rize chcela Kanekiho zjesť. Kaneki prežije, a po operácii pre záchranu jeho života sa z neho stane polo-ghúl a polo-človek. Ghúlovia vyzerajú ako ľudia, ale miesto normálneho jedla jedia ľudské mäso. Pokiaľ by ho nejedli, neprežili by. A tak sú tu ghúlovia, ktorí zabíjajú pre radosť, a tí, ktorí jedia ľudské mäso len preto, aby prežili.

Kaneki však dlho nechce prijať to, že je ghúlom a musí zabíjať ľudí. Zamestná sa v milej kaviarničke, v ktorej robia a žijú mierumilovní ghúlovia. Avšak po tom, čo chcú Kanekiho zabiť ako zlí ghúlovia, tak aj “chytači ghúlov”, musí prehodnotiť, či bude zabíjať, alebo nie. A verte mi, bude.

Pokiaľ sa však chcete dozvedieť o čom je Tokyo Ghoul a viac informácií o filme, klikajte na tento článok

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -