Detaily, z ktorých mrazí. Vin Diesel čelí obvineniu zo sexuálneho napadnutia, možno má po kariére

Nenechajte si ujsť

Najčítanejšie za 7 dní

Vin Diesel čelí vážnym obvineniam

V Hollywoode sa rysuje ďalší škandál s potenciálom ničiť kariéry. Herec Vin Diesel, známy predovšetkým ako Dom Torreto z akčnej série Rýchlo a zbesilo, čelí závažným obvineniam a z pokusu o znásilnenie. Bývalá asistentka Vin Diesela – Asta Jonassonová na herca podala žalobu. Portál Vanity Fair má k dispozícii znepokojivé detaily.

Čerstvo podaná žaloba uvádza, že skutok sa stal ešte na jeseň 2010 pri nakrúcaní Rýchlo a zbesilo 5. Asta Jonassonová bola vtedy najatá spoločnosťou Vin Diesela – One Race, aby pre herca a jeho priateľov organizovala párty, na ktorých ho mala aj sprevádzať. Jonassonová vtedy bola čerstvou vysokoškolskou absolventkou, pričom v jeden večer po nej mal herec žiadať pohlavný styk. Vin Diesel mal svoju asistentku najskôr surovo chytiť za zápästia a následne ju hodiť na posteľ.

Rýchlo a Zbesilo 9 nový trailer
TMDB

Jonassonová mala herca opakovane žiadať, aby odišiel z hotelovej izby, no Vin Diesel jej začal proti vôli hladiť prsia a bozkávať ju na hrudi. „Pani Jonassonová sa bála násilne odmietnuť svojho nadriadeného a z obavy o svoju bezpečnosť sa ho snažila dostať z miestnosti. To sa jej však nepodarilo. Vin Diesel si kľakol na kolená, vyhrnul šaty pani Jonassonovej k pásu, začal ju obchytkávať, pričom rukami opakovane prechádzal po nohách pani Jonassonovej vrátane vnútorných stehien,“ uvádza sa v žalobe podľa Vanity Fair.

Vin Diesel zatiaľ mlčí

Následne mal Vin Diesel zo svojej asistentky strhnúť spodné prádlo, na čo sa mu vyšmykla a utekala po chodbe smerom ku kúpeľni. Keď ju herec dobehol, mal ju pritlačiť ku stene a začať masturbovať. Jonassonová mala herca so zavretými očami prosiť, aby prestal, čo sa však nestalo. O pár hodín na to za asistentkou prišla Samantha Vincentová, sestra Vin Diesela a riaditeľka jeho spoločnosti One Race a okamžite s dotknutou Jonassonovou ukončila pracovný pomer. Ten mal trvať menej ako dva týždne.

brie larson rýchlo a zbesilo 10
TMDB

Jonassonová teraz na Vin Diesela za tento skutok podala trestné oznámenie, v ktorom herca a jeho spoločnosť obviňuje zo sexuálneho napadnutia, diskriminácie na základe pohlavia, úmyselného vyvolávania emocionálneho utrpenia či nezákonného ukončenia pracovného pomeru bez nároku na odmenu. V žalobe tiež uvádza, že počas rokov sa bála o svojej skúsenosti verejne prehovoriť, pričom k podaniu trestného oznámenia ju viedla až zmena legislatívy a hnutia #MeToo či Time’s Up. Herec ani jeho hovorcovia sa k obvineniam zatiaľ nevyjadrili.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -