VÚB banka rozdáva mladým ľuďom 30 € na nákupy

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

VÚB banka rozdáva 30 € na nákupy

Bratislava, 27. august 2019 – S blížiacim sa začiatkom školského roka prichádza VÚB banka s novou ponukou pre študentov od 15 rokov.

FEJM účet pre mladých, ktorý v kampani VÚB banky doteraz podporili aj viaceré populárne tváre rapovej či hip-hopovej scény ako Rytmus, Ego, Separ či Aless, dostáva nové výhody. Okrem špeciálnej popisovateľnej platobnej karty s fixkami a účtu bez poplatkov si noví klienti, ktorí dovŕšili 15 rokov, môžu pri založení FEJM účtu vybrať nové tenisky alebo okuliare. Prispeje im na ne samotná VÚB banka.

vub banka logo
Zdroj: cirkulart.sk

„V kampani sa opäť zameriavame na lifestyle a módu mladých. Preto prinášame spoluprácu s e-shopmi, ktorých sortiment je prirodzenou súčasťou ich života a zároveň je pre nich aj finančne dostupný, Footshop a Eyerim,“
vysvetľuje Peter Stopiak, vedúci oddelenia marketing a elektronické médiá VÚB. 

Otvorením účtu pre mladých získa nový zákazník kód, ktorý vymení na web stránke Fejm.sk za zľavový kupón v hodnote 30 € v jednom zo spomínaných e-shopov na nákup vybraných modelov tenisiek alebo okuliarov.

V komunikácii sa objavia ďalší influenceri. Samotné e-shopy FootshopEyerim prispievajú k promu vlastnými aktivitami na svojich weboch.

Banka však myslí aj na súčasných mladých klientov, ktorí už FEJM účet majú. Pripravila pre nich súťaž, počas ktorej môžu vyhrať až 300 eur na nákup v týchto obľúbených e-shopoch. Stačí, ak v období od 15. septembra do 15. októbra so svojou kartou vykonajú aspoň 5 platieb.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Zdroj: TS VÚB

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -