TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #7

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #7

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Ben Affleck

Zdroj: youtube.com

Herec Ben Affleck kvôli roli Batmana vo filme Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti (2016) 15 mesiacov sústavne trénoval šesť dní po sebe, potom dva dni odpočíval. Nabral na 104 kg pri úrovni telesného tuku 7,8%.

Gal Gadot

wonder woman 1984
Zdroj: geektyrant.com

Gal Gadot je prvá neamerická herečka, ktorá stvárnila Wonder Woman. Herečka bola vybraná vďaka svojim vojenským skúsenostiam, pretože slúžila v izraelskej armáde dva roky. Z Izraelu taktiež pochádza a v roku 2004 vyhrala titul Miss Izraele.

Henry Cavill

man of steel 2
Zdroj: hdwallpapers.in

Herec Henry Cavill vyjadril záujem o rolu Geralta v seriáli The Witcher od Netflixu. Spravil tak v rozhovore s IGN, kde zdelil, že ho zaujala sága o Geraltovi, a to vďaka hre „Zaklínač 3: Divoký hon„. Sám potvrdil, že ju dohral 2x a začal vďaka hre čítať aj knižnú ságu.

Margot Robbie

Zdroj: youtube.com

Margot Robbie je členkou amatérskeho hokejového tímu, aj tak ale trénovala korčuľovanie viac než štvrť roka pred začiatkom natáčania filmu Ja, Tonya (2017). Na lade bola päťkrát týždenne, pokojne aj niekoľko hodín denne, ale sama prehlásila, že aj keby trénovala desať rokov, trojitý axel by nikdy neurobila. Zbytok scén bolo dotočených pomocou vizuálnych efektov.

Ezra Miller

Flash bez režiséra edgar wright
youtube.com

Herec Ezra Miller sám seba identifikuje ako queer, je vraj otvorený vzťahom bez ohľadu na pohlavie, a preto sa nerád označuje ako gay. Hlavným rozhodujúcim faktorom v jeho partnerskom živote je láska.

Amber Heard

Amber Heard
Zdroj: dccomics.com

Johnny Depp údajne utiekol z natáčania filmu Piráti Karibiku: Salazarova pomsta (2017) v Austrálii, aby sa vrátil do USA za manželkou Amber Heard. S tou sa oženil v roku 2015 a od tej doby sa pár neustále hádal. Štáb preto Deppovu manželku vyzval, aby natáčanie opustila.

Jared Leto

Jared Leto ako Joker
Zdroj: ohnotheydidnt.livejournal.com

Herec Jared Leto sa tak moc ponoril do hrania Jokera, že jeho charakter stvárňoval aj mimo natáčania. Napríklad svojim hereckým kolegom postal darčeky: Margot Robbie potkana, Willovi Smithovi nábojnice a všetkým mŕtve prasa.

Amy Adams

Amy Adams
Zdroj: wallpapersontheweb.net

Pliesť ju naučila herečka Meryl Streep a jej najlepšou kamarátkou je Emily Blunt. Spoznali sa pri natáčaní filmu Sunshine Cleaning (2008).

Jason Momoa

Zdroj: wallpapersite.com

Ešte vo fáze rokovania s filmovými producentmi filmu Neporaziteľný Barbar Conan (2011), podstúpil hlavný predstaviteľ, Jason Momoa, kvôli svojej úlohe 6-týždňový intenzívny tréning bojových umení na akadémii v Los Angeles.

Lady Gaga

Lady Gaga
Zdroj: noticiasaominuto.com

Warner Bros. chce do role Black Canary vo filme Birds of Prey speváčku a herečku Lady Gaga. Tá však túto ponuku stále odmieta, zatiaľ čo sa štúdio nehodlá vzdať.

Zdroj:  csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -