Ako to vyzerá s Marvelovským seriálom Agents of S.H.I.E.L.D.? Dočkáme sa pokračovania?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ako to vyzerá so seriálom Agents of S.H.I.E.L.D.?

Úspešný a zároveň neúspešný. Tak sa dá jednou vetou opísať momentálny stav seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. od Marvelu. Seriál sa totižto môže pýšiť vysokou kvalitou, no nízkou sledovanosťou. Prvé diely im jednoducho nevyšli a nech seriál robí hocičo, divákov naspäť nezískava. Našťastie, v sledovanosti agenti v záporných číslach nie sú. Preto sa naskytla otázka, máme čakať piatu sériu?

Tvorca seriálu Jed Whedon, sa k téme konečne vyjadril. Vraj chcú štvrtú sériu skvelo ukončiť avšak, vôbec neplánujú prestať. Inými slovami, piatej série sa určite dočkáme. S takýmto vyjadrením možno aj ďalšej. Je nám však jasné, že pre Marvel musí byť SHIELD také menšie bremeno. Sme teda radi, že si ho opäť nechávajú na svojich pleciach.

Promo obrázok k štvrtej sérii
Promo obrázok k štvrtej sérii; Zdroj: comingsoon.net

Tvorcovia seriálu ale musia konečne prísť na spôsob, ako nalákať viac divákov. Ani Ghost Rider, ktorý mal byť veľkým ťahákom štvrtej série im rating moc nevylepšil. Zatiaľ sa teda budú musieť spoliehať na priaznivé recenzie od kritikov a divákov. Ak teda patríte medzi tých, ktorí to so seriálom vzdali v prvej sérii, tak vám odporúčame, aby ste sa vrátili. Seriál sa teraz nachádza presne tam, kde by chcel byť každý seriál. Má skvelo napísané príbehy a zaujímavé konflikty, ktoré sú iba šmrncnuté Marvelovskou mytológiou. No a vám, čo seriál sledujete iba pripomínam, nové diely začnú už tento utorok (u nás streda), tak ich nezmeškajte.

Sledujete seriál? Aký je naň váš názor? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah