Akčná komédia pre dospelých natočená podľa seriálu: Pozrite si CHiPs trailer!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 20 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Prvý trailer na akčnú komédiu CHiPs je tu. Ten ovládli búračky, explózie a šaškovanie v šatni. Celkom dosť nám aj prezrádza o samotnom príbehu. Hlavné úlohu si zahrá duo Dax Shepard a Michael Peña. Dvojica trailer divákom po prvý krát predstavila vo večernej šou Jimmy Kimmel Live. Režisérom a scenáristom filmu nie je nikto iný, ako Dax Shepard.

O čom bude film CHiPs?

Jon Baker (Shepard) a Frank “Ponch” Poncherello (Peña) sú partneri ako členovia Kalifornskej Diaľničnej Hliadky. Baker je X Games motorkárom na dôchodku, ktorý vzbudzuje dojem, že nič iné ako jazdenie na motorke nepozná, alebo ho nezaujíma. Doktorka nám v traileri prezrádza, že má za sebou už 23 operácií. Baker sa ku hliadke pripojil vraj preto, aby zachránil svoju manželstvo. Kristen Bell, skutočná žena Sheparda, vo filme hrá jeho manželku. Film vychádza zo seriálu zo 70. tych rokov s rovnakým menom, ktorý na stanici NBC bežal po dobu 6 sérií.

Štúdio Warner Bros. posunulo dátom vydania CHiPs na 24. marca 2017 po tom, ako oneskorilo vydanie Kráľa Artuša, ktorý sa mal pôvodne do kín dostať práve vtedy. To znamená, že film bude priamo konkurovať snímke Power Rangers od Lionsgate.

CHiPs trailer si pozrite tu:
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=FPRQHHOw3ic]

Ako sa vám trailer pozdáva? Máte od filmu nejaké očakávania?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah