FilmyTrailery

Akčná komédia pre dospelých natočená podľa seriálu: Pozrite si CHiPs trailer!

Prvý trailer na akčnú komédiu CHiPs je tu. Ten ovládli búračky, explózie a šaškovanie v šatni. Celkom dosť nám aj prezrádza o samotnom príbehu. Hlavné úlohu si zahrá duo Dax Shepard a Michael Peña. Dvojica trailer divákom po prvý krát predstavila vo večernej šou Jimmy Kimmel Live. Režisérom a scenáristom filmu nie je nikto iný, ako Dax Shepard.

O čom bude film CHiPs?

Jon Baker (Shepard) a Frank “Ponch” Poncherello (Peña) sú partneri ako členovia Kalifornskej Diaľničnej Hliadky. Baker je X Games motorkárom na dôchodku, ktorý vzbudzuje dojem, že nič iné ako jazdenie na motorke nepozná, alebo ho nezaujíma. Doktorka nám v traileri prezrádza, že má za sebou už 23 operácií. Baker sa ku hliadke pripojil vraj preto, aby zachránil svoju manželstvo. Kristen Bell, skutočná žena Sheparda, vo filme hrá jeho manželku. Film vychádza zo seriálu zo 70. tych rokov s rovnakým menom, ktorý na stanici NBC bežal po dobu 6 sérií.

Štúdio Warner Bros. posunulo dátom vydania CHiPs na 24. marca 2017 po tom, ako oneskorilo vydanie Kráľa Artuša, ktorý sa mal pôvodne do kín dostať práve vtedy. To znamená, že film bude priamo konkurovať snímke Power Rangers od Lionsgate.

CHiPs trailer si pozrite tu:
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=FPRQHHOw3ic]

Ako sa vám trailer pozdáva? Máte od filmu nejaké očakávania?

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Pridaj komentár