Ako dlho si posedíme na marvelovke Ant-Man and the Wasp?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ako dlho si posedíme na marvelovke Ant-Man and the Wasp?

Avengers: Infinity War nás tento rok šokovalo asi najviac zo všetkých filmov. 10 rokov budovania Marvelovského vesmíru sa skutočne zúročilo vo veľkolepom príbehu, ktorý sa už o rok dočká svojho pokračovania. Ak už ale rovnako ako my neviete vydržať do mája, nejakú odpoveď na Infinity War by sme sa predsa len mohli dozvedieť v nasledujúcej marvelovke Ant-Man and the Wasp.

Táto dvadsiata kapitola MCU k nám dorazí už 5. júla a čím viac sa blížime k premiére, tým viac informácií ohľadom filmu prichádza na internet. Práve včera teda prišla jedna veľmi podstatná a tou je potvrdená dĺžka tohto filmu. Marvelovky si zatiaľ držia svoj perfektný čas, ktorý sa pohybuje vždy tesne nad dvoma hodinami. Iba udalosti akými boli Infinity War alebo Civil War sa dostali na úctihodných 2 a pol hodiny. Ako dlho si teda posedíme na druhom dobrodružstve Ant-Mana?

Oficiálne zdroje potvrdzujú, že pôjde o 1 hodinu a 58 minút, čiže 118 minút. Ide teda o trochu menej ako pri posledných filmoch, no myslím, že to absolútne neprekáža. Predsa len, ide o film kde sa nebude robiť toľko vecí a do takéhoto času to bude zvládnuté asi najlepšie. Marvel nás zatiaľ nikdy dĺžkami svojich filmov nenudil a vyzerá to tak, že to zbytočne nepretiahli ani teraz.

Z celého filmu však bude ľudí asi najviac zaujímať, ako vlastne bude nadväzovať na Infinity War. Príbeh filmu bude totižto zasadený po udalostiach Civil War a nevieme, koľko mesiacov sa bude odohrávať pred Thanosovým príchodom. Každopádne, my sa už nevieme dočkať. Nie len na ďalšie situácie, ktoré bude musieť Ant-Man vyriešiť ale aj na predstavenie Wasp, ktorá bola jeho komiksovou partnerkou od nepamäti.

Tešíte sa na pokračovanie Ant-Mana? Ste radi, ako dlho bude film trvať? Myslíte, že naviaže na udalosti Infinity War? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -