Ako si pozrieť horor Amityville: The Awakening zdarma len dva týždne potom, ako sa dostane do kín?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

S už tak problematickou minulosťou v podobe neustáleho posúvania dátumu vydania potreboval film Amityville: The Awakening nejaké dobré správy. A práve teraz sa zdá, že záchrana predsa len prišla. Nový spasiteľ totižto plánuje vydať film herečiek Bella Thorne a Jennifer Jason Leigh nielen na striebornom plátne, ale aj prostredníctvom streamovacích služieb. Ak sa teda osobne na film tešíte, do našich kín sa dostane už 28. septembra. Ak si však nie ste istí tým, či chcete do hororu investovať peniaze za lístok, aj pre vás máme dobré správy!

Hororový thriller Amityville: The Awakening bude prostredníctvom platformy Google Play vydaný už 12. októbra, čo je len dva týždne po kino-premiére! Medzi dvoma formami podania snímky sa nachádza časové obdobie len dva týždne. Počin s hodnotením PG-13 si teda budete môcť užiť vo forme, ktorú preferujete.

amityville: the awakening
zdroj: amazon.com

Predlžovanie prekliatia

Tri roky nekonečného odkladania dátumu distribúcie sú u konca. Akákoľvek forma vydania filmu Amityville: The Awakening sa teda teraz už bude považovať za úspech. Keďže platforma Google Play pravdepodobne platí vcelku dosť peňazí za možnosť vlastnej distribúcie, snímka sa možno už teraz pozerá na ziskové čísla. Aj keď sa teda nedočká veľkej návštevnosti a záujmu, filmu by to nemalo až tak veľmi vadiť. Čokoľvek je pre začiatok lepšie, ako vôbec nič. Spoliehať sa však štúdio môže aj na množstvo oddaných fanúšikov, ktorí si nový Amityville pozrú len zo zvedavosti.

Amityville: The Awakening sa do peňažného súboja v tabuľke boxoffice zapojí už 28. septembra. Môžeme očakávať, že čísla budú spočiatku veľmi nízke. Bude to preto, lebo oficiálny dátum vydania v USA sa posunul až na 28. októbra. Pre Američanov to však znamená, že na Google Play film dorazí o dva týždne skôr, ako do ich kín. Z ich strany je teda voľba, či vôbec zájsť do kina, vcelku jasná.

A čo vy? Zájdete na nový horor do kina, alebo si radšej počkáte dva týždne a film si pozriete cez Google Play? 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -