Ant-Man and The Wasp skončil natáčanie a Paul Rudd vo svojom novom kostýme rovno zodpovedal niekoľko otázok!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ant-Man and The Wasp má dotočené!

Je to neuveriteľné, no všetky tri budúcoročné Marvelovky sú počnúc dneškom oficiálne dotočené. Režisér filmu Ant-Man and The Wasp, ktorý bude zároveň poslednou Marvelovkou chystanou na rok 2018, Peyton Reed, práve dnes oznámil na svojom Twitteri koniec produkcie a štart ďalšej fázy. Ňou je pochopiteľne post-produkcia, kde na filme začnú usilovne pracovať tvorcovia špeciálnych efektov, a film sa taktiež samozrejme začne strihať. Postupne sa teda očakávané pokračovanie na úspešný film o najmenšom superhrdinovi z dielne Marvel blíži do cieľa.

Oznámenie skončenia produkcie však znamená aj to, že onedlho by malo štúdio zverejniť trailer. Ant-Man and The Wasp má premiéru nastavenú na 6. júl, čo je v podstate takmer rovnaký dátum, ako mal tohtoročný Spider-Man: Homecoming. No a ten si svoj teaser priniesol už v Decembri. Máme teda v nasledujúcich týždňov čakať prekvapenie v podobe traileru? Určite nie, Marvel totižto ešte stále nevydal trailer na ich najočakávanejší film za celých 10 rokov, Avengers: Infinity War, ktorý bude premiérovať dva mesiace pred Ant-Man and The Wasp.

Prvý Ant-Man si vytvoril naozaj fantastický štart pre svoju postavu. Kritici ho chválili za dobrý humor, ale aj famóznu akciu. To je niečo, čo určite nikto nečakal, keďže sa pri natáčaní vtedy stihli vystriedať dvaja režiséri. Pokračovanie je však úspešne dotočené bez akýchkoľvek problémov. Zatiaľ z filmu poznáme len oficiálne logo, concept-art a pár fotiek z natáčania. HBO však dnes vydalo video z pľacu, kde sa boli pozrieť za hlavným predstaviteľom filmu, Paulom Ruddom. Našli ho v jeho novom kostýme, no a rovno mu položili pár fanúšikovských otázok. No a tí sa ho spýtali na vskutku zaujímavé veci, ktoré však všetkým MCU nadšencom asi moc nepomohli…

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=uaEcQHIX17I]

Tešíte sa na Ant-Man and The Wasp? Čo vravíte na nový Ant-Manov kostým takto zblízka? Páčil sa vám prvý film? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJTwitter

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -