Posledný Avengers: Infinity War trailer nás pripravuje na najepickejšiu filmovú udalosť roka!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Pripravte sa! Druhý a zároveň posledný Avengers: Infinity War trailer je tu!

JE TO TU! Avengers: Infinity War (Avengers: Nekonečná Vojna) sa už rúti do našich kín. 10 rokov budovania filmového sveta Marvel začne končiť už o mesiac aj 10 dní! No a ako už je zvykom, Marvel má na svoje filmy len 2 trailery. Ak ste teda už presýtení toho prvého, pripravte sa na krásne nové a epické zábery. Toto je udalosť, na ktorú Marvel fanúšikovia čakali, a toto je udalosť, ktorú žiaden filmový fanúšik nesmie zmeškať.

Dva roky po udalostiach Captain America: Civil War, Thanos, šialený titán, sa konečne postavil zo svojho kresla a začal pátrať po šiestich kameňoch nekonečna. Ide o najväčšiu moc zo všetkých (s ktorou sme sa stretávali celých 10 rokov), no a v Thanosových rukách bude predstavovať zničenie celého sveta. Poraziť ho a zachrániť svet môžu jedine Avengers, najmocnejší hrdinovia na Zemi. Aj tí však budú potrebovať pomoc od ďalších hrdinov ako Black Panther, Doctor Strange a predovšetkým, Strážcov Galaxie. 18 Marvel filmov sa teda spája do jedného veľkého príbehu, ktorý bude pokračovať aj vo filme Avengers 4, presne o rok. Nebudem vás už ale naťahovať, nech sa páči, finálny trailer na najočakávanejší film roka je tu:

Rozhodujúca MCU kapitola

Režiséri bratia Russovci, ktorí stáli za poslednými dvoma Captain America filmami nám prinášajú ultimátnu kapitolu MCU sveta. Najväčší hrdinovia na svete sa musia spojiť, pravdepodobne naposledy. Film je celý natočený na IMAX kamery, takže ak máte IMAX sálu niekde pri vás, určite bude povinnosťou navštíviť ju. O hudbu sa postará tvorca jedinečnej Avengers témy, Alan Silvestri. Spolu s Avengers 4 tvoril rozpočet na tieto dva filmy dokopy jednu miliardu.

V kine si posedíme celkovo 2 hodiny a 36 minút, takže čaká nás pomerne dlhý zážitok. Infinity War (a Avengers 4) bude zároveň slúžiť ako koniec jednej veľkej 22 filmovej ságy. Pôjde však aj o nový začiatok, s našimi novo predstavenými hrdinami, počínajúc pokračovaním Spider-Mana. Ku koncu vás však chceme upozorniť, odteraz si už dávajte pozor na všetky internetové veci ohľadom Infinity War. Marketing totižto práve teraz poriadne začína a určite si nechcete skaziť zážitok rôznymi klipmi, alebo TV spotmi. Od nás je to zatiaľ všetko, vidíme sa v kine, 26. apríla.

PS: No a samozrejme, aj nový krásny plagátik:

Oficiálny plagát na 19-tu Marvelovku, Avengers: Infinity War
Oficiálny plagát na 19-tu Marvelovku, Avengers: Infinity War; Zdroj: twitter.com

Tešíte sa na Avengers: Infinity War? Milujete MCU? Pôjde podľa vás o finančne najúspešnejší film v dejinách? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

6 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -