Známy punk-rockový song od Avril Lavigne bude spracovaný ako film

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Song od Avril Lavigne ako film

Punk-rockový song od Avril Lavigne bude spracovaný ako film. Plnohodnotný, celovečerný film, ktorý bude romantickou komédiou. Teraz to 37-ročná hudobníčka prezradila v rozhovore v podcaste She is The Voice. Hovoríme o skladbe Sk8er Boi, ktorá v roku 2002 ovládla rádiá.

Je to neuveriteľné, ale táto skladba bude mať už 20 rokov! A práve na výročie by chcela speváčka, ktorá si podmanila srdcia mnohých tínedžerov, pripraviť film. Chytľavá pieseň môže mať na dnešné pomery už celkom otrepaný dej, ale kto vie, za pokus by to mohlo stáť.

Úspešný skejkter a premárnená šanca na lásku

V podstate ide o príbeh skejtera zo strednej školy, ktorý sa zapozerá do pekného dievčaťa. Ona ho však odmieta, pretože je z inej spoločenskej vrstvy. O pár rokov sa však chalan stane veľkou celebritou a ona nemôže prestať ľutovať svoje rozhodnutia.

Takže v podstate tradičný americký príbeh zo strednej školy. Budeme vidieť viaceré skupiny deciek – skejterov, večných vtipkárov a v kontraste tu budú deti bohatých rodičov. V jednoduchosti – stereotypy sa budú striedať s cool prototypmi. Speváčka sem plánuje zaviezť aj vlastné skúsenosti zo strednej.

avril lavigne
Zdroj: independent.co.uk

V podcaste hovorila aj o pripravovanom albume

V podcaste hovorila o svojich prvých dvoch albumoch (Let Go a Under My Skin), ktoré boli dlho jednotkami. Povedala, že na febuár 2022 chystá ďalší album. A pohovorila aj o chystanom filme podľa jej piesne. Vyjadrila sa k nemu takto:

„Skutočne tento song pretvorím na film… a zoberiem to na novú úroveň.“

Nápad tu už raz bol

Čo myslí novou úrovňou, to ešte nevieme. V každom prípade ale hovorí o tom, že tento film teraz naozaj prinesie. Prvý pokus totiž bol už rok po vydaní skladby, v roku 2003. Vtedy sa ho malo ujať štúdio Paramount Pictures. Dokonca už mali zazmluvneného aj scenáristu.

Nápad ale veľmi rýchlo vyšumel a speváčka ďalej radšej nasledovana svoju kariéru. Teraz ale Avril Lavigne skutočne plánuje priniesť film podľa jednej z jej najznámejších (ak nie najzmámejšej piesne). Tou je Sk8er Boi. Či sa k projektu vráti štúdio a kedy sa ho dočkáme sú ešte príliš veľké otázky.

Myslíte si, že by mohol mať film Sk8er Boi podľa piesne Avril Lavigne nejakú kvalitu alebo pôjde o prepadák? Dajte nám vedieť váš názor do komentárov.

Zdroj: metro.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -