Bábiku Barbie stvárni krásna Margot Robbie! Čo sa ale s týmto projektom deje?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Naše detstvo ožíva v podobe hraného filmu s názvom Barbie. Namiesto hrania sa s týmito ikonickými bábikami od Mattela, si ich už čoskoro budeme môcť prezrieť v hranej podobe na striebornom plátne. Výrobca hračiek sa posúva o úroveň vyššie a po založení spoločnosti  Mattel Films na seba nenechal dlho čakať. Dohoda s filmovým štúdiom Warner Bros. bola uzavretá a vďaka tomu sa dočkáme zaujímavej filmovej série. Toby Emmerich, predseda Warner Bros., to celé potvrdil v najnovšom vyhlásení o novej spolupráci.

Tento projekt je skvelým začiatkom v novom partnerstve so spoločnosťami Yon a Mattel Films. Margot Robbie je ideálnym producentom a zároveň skvelou herečkou k tomu, aby priviedla Barbie k životu tým správnym a relevantným spôsobom určenému pre dnešné publikum.

Je Margot Robbie tou správnou voľbou?; Zdroj: entertainmentweekly.com

Medzi akými kráskami sa do úlohy Barbie rozhodovali tvorcovia?

Táto novinka o obsadení herečky k nám dorazila v októbri a tvorcovia vyberali naozaj z krásnych a skúsených žien. Pôvodnou myšlienkou bola herečka Amy Schumer, no nestalo sa tak. Neskôr všetko viedlo k tomu, že nám postavu Barbie stvárni Anne Hathaway. Nakoniec sa však tvorcovia rozhodli pre Margot Robbie. Tu vám určite nemusím predstavovať. Herečku môžeme poznať z filmov ako Vlk z Wall Street (2013), Suicide Squad (2016) v ktorom si zahrala šialenú Harley Quinn ale zo životopisného filmu Ja, Tonya (2017), za ktorý dostala nomináciu na Oscara. 28-ročná kráska sa k jej nadchádzajúcemu projektu vyjadrila nasledovne.

Hrať sa s bábikou Barbie vyjadruje dôveru, zvedavosť a skrytú komunikáciu skrz detskú cestu k objaveniu samej seba. Je mi obrovskou cťou prevziať túto rolu a produkovať film, o ktorom verím, že bude mať na dnešné deti a publikum pozitívny vplyv.

Ako som už spomínal vyššie, Margot Robbie bude nadchádzajúci film aj produkovať. Všetko samozrejme s pomocou  jej spoločnosti LuckyChap. Akékoľvek podrobnosti sú zatiaľ úspešné udržiavané v tajnosti a tiež nie je jasné, kedy začne natáčanie. Avšak vyzerá to tak, že si ešte nejaký ten piatok počkáme. Margot Robbie nám už o rok odhalí jej postavu Harley Quinn vo filme Birds of Prey (2020). O režisérovi taktiež nič nevieme, ale to podľa mňa zatiaľ ani samotné štúdio. O ďalších novinkách ohľadom projektu vás budeme určite informovať a verím, že sa dátumu premiéry dožijem a nebudem musieť čakať ďalších 5 rokov. Takéto niečo si predsa nemôžem nechať ujsť. Vidíme sa v kine.      

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -