Vypočujte si spev nádhernej Emmy Watson, a pozrite si nový spot z hraného filmu Beauty and the Beast!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

To, že pomaly prichádza live-action prerábka klasickej rozprávky Kráska a Zviera asi objasňovať nemusím. Bellu si nezahrá nikto iný, ako naša čarodejnícka kráska Emma Watson. Rona však teraz vymení za trocha chlpatejšieho partnera, ale to je snáď každému jasné. Je dobre známe, že tento film dopadne úžasne, minimálne sa na jeho zárobky bude dať dobre pozerať. Impérium s menom Disney má predsa pod palcom polovicu úspešných filmov, ktoré teraz vychádzajú. Pixar, Marvel Studios, Lucasfilm, a hrané prerábky Disney rozprávok si idú svoje! Veď sa pozrite na taký Jungle Book, alebo na Cinderellu. Ale čo teda pripravovaný hraný Beauty and the Beast?

Ešte pred pár dňami sme vám poskytli článok o tom, že sme prvý krát počuli Belle (Emma Watson) spievať. Bolo to prostredníctvom hračky, ktorú Emma nadabovala. Článok si môžete prečítať tu. Netrvalo však dlho, a Disney nám sprístupnilo viac ako pol minúty jej nádherného spevu, v dobrej kvalite. Rovnako ako Belle, bude musieť Emma nádherne spievať, a myslím si, že to pre ňu nebude žiaden problém.

Okrem jej spevu máme možnosť vidieť aj nový spot z filmu. Ako je tomu pri spotoch známe, sú to zrecyklované zábery, ktoré sme už mali možnosť vidieť, plus pár nových. Pokiaľ sa na tento film tešíte, v kinách ho budete mať možnosť vidieť už 16.03.2017.

Beauty and the Beast Spot #3

Foto: anoncraft.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -