Benedict Cumberbatch potvrdil návrat Doctora Strangea v Infinity War!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Ešte tomu nie je tak dlho, čo nám Marvel priniesol ich najväčší film vôbec, a to Captain America: Civil War. Ako už všetci vieme, vo filme navzájom bojovalo 12 ľudí so super silou. Ak si ale myslíte, že sa do jedného filmu už nezmestí viac superhrdinov, Avengers: Infinity War pre vás bude veľkým prekvapením. V Infinity War sa totiž stretnú hrdinovia zo všetkých kútov MCU. Film bude nepochybne disponovať zatiaľ najväčším hereckým obsadením v histórií filmov MCU.

Benedict Cumberbatch potvrdzuje, že sa Sorcerer Supreme aka Doctor Strange vráti v Infinity War

V nedávnom rozhovore s magazínom Empire nám Benedict Cumberbatch oficiálne potvrdil, že jeho postava Doctor Strange bude súčasťou veľkolepej stretávky superhrdinov vo filme Avengers: Infinity War. To znamená, že sa Cumberbatch koncom roka presunie do Atlanty, aby mohol začať s natáčaním. Cumberbatch sa ďalej vyjadril, že je veľmi obtiažne synchronizovať rozdielne harmonogramy hercov. Tým mal na mysli Roberta Downeyho Jr, Chrisa Hemstwortha, Elisabeth Olsen a Paula Bettanyho. Herec však ale neskrýval svoje nadšenie a na výpravu sa veľmi teší.benedict-cumberbatch-doctor-strange-hd-wallpaper-05528

Benedict Cumberbatch interview s Empire Online
Benedict Cumberbatch interview s Empire Online

Nie je priveľkým prekvapením, že sa Doctor Strange objaví v Infinity War. Bude ale zaujímavé sledovať, ako sa Strange oboznámi s väčším vesmírom. Po debute v sólovom filme už bude určite vedieť o Avengeroch a potencionálnom spojenectve. Ešte sme sa ale nedozvedeli, akým spôsobom bude film prepojený s väčším MCU. Stále sa naskytuje možnosť post-credit scény s potencionálnym cameom od jedného z Avengerov.

Ďalej je tu ešte možnosť Strangeovho camea v novom Thor: Ragnarok, napriek popierajúcim komentárom režiséra Taika Waititiho. Thor bude mať za úlohu zistiť viac o Infinity Stones a hroziacom útoku Thanosa. Pri tom by Doctor Srange mohol byť veľmi nápomocný. Predsa len, všetko nasvedčuje tomu, že Strangeov mystický amulet Eye of Agomotto môže byť jedným z Infinity Stones. Thor by bol za takú informáciu iste rád. Som zvedavý, ako sa Marvel rozhodne Strangea zapojiť do MCU. Je ale vzrušujúce s istotou vedieť, že sa objaví v najväčšom filme od Marvel Studios vôbec.

Doctor Strange vyjde 4. Novembra 2016, Thor: Ragnarok 3. Novembra 2017, Avengers: Infinity War 4. Mája 2018. Tešíte sa na Benedictove stvárnenie Doctora Stephena Strangea?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -