Filmy

Bola zverejnená oficiálna synopsa a logo k filmu Avengers 4!

Článok obsahuje spoilery k filmu Avengers: Infinity War!

Bola zverejnená oficiálna synopsa a logo k filmu Avengers 4!

Ak vám už chýbala nejaká poriadna novinka na pokračovanie tohtoročného MEGAhitu, pripravte sa na skutočne poriadnu. Práve teraz, po mesiaci od zverejnenia filmu Avengers: Infinity War dostávame konečne prvý náznak, o čom Avengers 4 vlastne bude. Konkrétne v podobe prvej oficiálnej synopsy! Čo teda máme očakávať od pokračovania Thanosovej cesty po tom, čo uspel s jeho vražedným plánom?

“Spojenie 22 vzájomne prepojených filmov, štvrtý diel v sérii Avengers priláka divákov na bod zvratu tejto epickej cesty. Naši milovaní hrdinovia konečne pocítia, aká krehká táto realita vlastne je a zistia, čo všetko musia obetovať, aby ju dokázali udržať v chode.”

Ide teda o podobnú synopsu, aká bola vydaná aj pre tretí film s Avengers. Marvel naozaj apeluje na fakt, koľko filmov a času bolo do tejto veľkej cesty vlastne vložených. Každopádne, keďže sú jediní, ktorí takéto niečo vlastne dokázali, majú na to plné právo. Ako teda dopadne záverečný stret s Thanosom sa dozvieme už o rok v máji. Každopádne, ak nám táto synopsa aspoň niečo sľubuje, bude to práve to, že budú musieť padnúť ďalšie obete. Riziko je teda opäť obrovské, čo by s takým silným záporákom aj malo byť.

Obete o ktoré sa postaral Thanos v predošlom film nebude núdza ani v pokračovaní!; Zdroj: thisisfilm.com

Neskôr sa na internet dostala ešte prvá fotografia nového trička, ktoré odhaľuje dizajn loga pre film Avengers 4. Načo sa síce také tričko robí, keď ešte nie je oznámený oficiálny názov filmu netušíme, no musíme uznať, že štýl toho loga je naozaj krásny. Je zoladený do fialovej farby, teda tej, ktorá charakterizuje hlavného záporáka. Prvá synopsa teda určite potešila, no my už určite chceme vedieť, ako sa ďalší Avengers film vlastne bude volať.

Čo hovoríte na film Avengers: Infinity War? Tešíte sa na pokračovanie tejto série? O akých obetiach podľa vás prvá synopsa rozpráva? Napíšte nám do komentárov!

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár