Bude Džin v podaní Willa Smitha modrý? Herec nám konečne odpovedal!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Bude Džin modrý?

Vlak sa už dávno rozbehol a my sme v plnom prúde hraných prerábok klasických Disney animákov. Či to značí nedostatok originality v štúdiu Disney alebo len možnosť urobiť z ich rozprávok niečo viac netušíme, no je nám úplne jasné, že na ich filmy sa pôjde pozrieť každý. V roku 2019 nás teda v hranej podobe čaká jedna z tých najmilovanejších Disney rozprávok, ktorou je Aladdin.

Čo vás pri tomto mene napadne ako prvé bude určite veľký, modrý a najmä kúzelný Džin. V hranej prerábke bol do tejto role obsadený Will Smith, čo určite nadchlo každého fanúšika. Veľké sklamanie však prišlo s prvými oficiálnymi fotkami z filmu, kde sme videli Willa Smitha v jeho normálnej ľudskej podobe. Fanúšikovia sa teda začali pýtať, čo to má znamenať a či vlastne v novom filme uvidíme veľkého modrého Džina. Sám herec nám teda konečne odpovedal.

 

Smith prostredníctvom svojho Instagramu oficiálne potvrdil, že Džin v tomto filme naozaj bude modrý a dokonca väčšinu času urobený pomocou CGI. Vraj to, čo sme videli na prvých fotkách je len jeho ľudská podoba, do ktorej sa maskuje. Je teda zaujímavé, že sa štúdio rozhodlo zverejniť ako náš prvý pohľad na Džina práve jeho ľudskú podobu, avšak aspoň máme dôvod tešiť sa na ďalšie ukážky a fotky z filmu, ktoré ho konečne odhalia v jeho pravej podobe.

Čo hovoríte na to, že Džin bude v novom Aladdinovi modrý? Ste radi, že si túto formu štúdio ešte drží v tajnosti? Tešíte sa na hraného Aladdina? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -