Come Play trailer: Horor, ktorý spája nevídané prvky technológií s nechutnou príšerou menom Larry

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

V tých najhorších časoch potrebujeme všetci po boku nejakého kamaráta, ktorý nás ochráni pred strašidlami a zbaví nás nočných môr. No čo ak je práve ten kamarát tou nočnou morou, ktorá nás straší? Come Play je horor, ktorý sa bude takýmto scenárom zaoberať a najnovší trailer kombinuje naozaj zaujímavé prvky.

Nadchádzajúci film spája príšeru s technológiami dnešného storočia a môžem úprimne potvrdiť, že nič podobné sme tu doposiaľ nemali. Ale ešte pred tým, ako ma zoberiete za slovo, nezabudnite si pozrieť spomínanú ukážku a presvedčiť sa o tom na vlastné oči.

Trailer na horor Come Play:

Come Play rozpráva príbeh o Oliverovi (Azhy Robertson),ktorý je chlapcom s neverbálnym autizmom. V našom ľudskom svete sa cíti veľmi osamelo. Jeho najväčším želaním preto je nájsť si skutočného kamaráta. Toto prianie sa mu čoskoro naplní. No nie tak, ako by sme si normálne predstavili.

S Oliverom totižto začne komunikovať tajomná entita prostredníctvom elektroniky, ktorej prítomnosť však začne spôsobovať vrásky. Chlapcovi rodičia (Gillian Jacobs a John Gallagher) si začnú veľmi rýchlo uvedomovať, že „priateľ“ menom Larry je niečo oveľa zlovestnejšie, ako si mysleli a celá rodina musí spoločne bojovať proti dosť nechutne vyzerajúcej postave, ktorá sa zjavuje len za obrazovkou smart zariadení.

Come Play trailer
Zdroj: bloody-disgusting.com

Príšera Larry sa objaví v kinách 30. októbra 2020

Ak ste si už pozreli vyššie priložený trailer, nový prírastok do rodiny záporných postáv pôsobí miestami skutočne strašidelne. Ale bude tak Larry vyzerať aj na striebornom plátne? To sa dozvieme už počas tohtoročného Halloweenu, kedy výtvor režiséra Jacoba Chaseho zazrie svetlo sveta.

Pre režiséra to však nebude premiéra, čo sa týka existencie Larryho. Tvorca ešte v roku 2017 vytvoril krátkometrážny horor s príznačným názvom Larry, ktorý sa spomínaným konceptom už zaoberal. Celý mini-horor si môžete pozrieť tu:

Come Play je teda ďalší filmový počin, ktorý vznikol na základe pôsobivého krátkometrážneho filmu. Pôvodne sa tak udialo pri horore Lights Out od režiséra Davida F. Sandberga.

Come Play trailer: plagát
Zdroj: comingsoon.net

Čo hovoríte na oficiálny trailer k filmu Come Play? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -