Kto je Corpse Husband a ako sa stal slávnym za tak krátku dobu? Spoznajte tohto youtubera bez tváre

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Kto je Corpse Husband?

Aj keď je tento rok nepriaznivý pre väčšinu z nás, neplatí to pre youtubera menom Corpse Husband. Jeho sláva sa totiž tento rok vyšplhala veľmi vysoko. A to všetko vďaka hre Among Us. Najprv sa objavil v streamoch niektorých veľkých youtuberov a streamerov ako PewDiePie, Valyrae, Jacksepticeye a iných a po tom, ako upútal pozornosť divákov a nabral vlastných sledovateľov začal túto hru streamovať aj on.

Pred tým sa na svojom Youtube vydával hororové narácie rôznych príbehov, ktoré našiel na Reddite alebo na Creepypaste. Nových fanúšikov zaujal hlavne kvôli svojmu jedinečnému hlbokému hlasu, kvôli ktorému ho mnoho žien miluje a mnoho mužov mu závidí. Jeho hlas však nenesie so sebou príjemný príbeh. Má ho kvôli chorobe s názvom GERD (gastroesophageal reflux disease). Je to choroba, pri ktorej sa mu po každom jedle tvorí kyselina, ktorá mu počas rokov zničila hlasivky.

corpse husband
Zdroj: wallpapercave.com

Youtuber bez tváre a mnohými problémami

Corpse má 23 rokov a žije v Californii. Okrem GERD trpí aj typom dysfunkcie kĺbov a niekoľkými psychickými chorobami. Bojí sa chodiť na verejnosť a väčšinu svojho času trávi zatvorený v apartmáne. Ďalšou zvláštnosťou o tomto youtuberovi je, že nikto, okrem jeho priateľov, nevie, ako v skutočnosti vyzerá. Tvrdí však, že avatar, ktorého používa ako profilové fotky na sociálnych sieťach, sa naňho podobá.

Má rád anime a videohry a okrem toho tvorí vlastnú hudbu, ktorá s príchodom jeho slávy nabrala omnoho viac fanúšikov. Jeho najpopulárnejšou pesničkou je E-Girls are Ruining My Life, ktorú si môžete vypočuť nižšie.

Sláva ruka v ruke s kontroverziou

Po jeho kariérnom vyšvihnutí začal byť aktívny aj na sociálnych sieťach ako Twitter, Instagram, TikTok a iných. A to všetko bez toho, aby ukázal svoju tvár. Dokonca na Twitteri chvíľu trendovali aj ním vymyslené hashtagy #onlyhands a #onlystrands po tom, ako zverejnil fotky svojej dlane a vlasov.

Jeho fanbase sa každým dňom rozrastá a s tým rastie aj kontroverzia, s ktorou sa Corpse v minulosti nestretol. Nedávno naňho vytiahli záznam z letsplayu spred niekoľkých rokov, kde referoval na homosexuálnu ženu hanlivým anglickým oslovením „dyke“. Corpse však túto situáciu vysvetlil a tak bol tento konflikt utíšený.

Viac o youtuberovi menom Corpse Husband

Objavil sa aj vo videu youtubera Anthonyho Padillu, ktorý sa zaoberá destigmatizáciou rôznych chorôb či fenoménov, o ktorých ľudia vedia, no nerozumejú im. Vo videu I spent a day with FACELESS YOUTUBERS (Strávil som deň s youtubermi bez tváre) sa rozpráva aj s Corpseom o mnohých témach. Video si môžete pozrieť nižšie.

Corpse Husband každý deň naberá nových fanúšikov a jeho sláva rastie raketovou rýchlosťou. Momentálne má tri youtube kanály: Corpse Husband, CORPSE a CORPSE Husband Gaming & Clips. Na Spotify ho nájdete pod menom CORPSE. Naďalej sa venuje streamovaniu, hrám a hudbe a sľubuje ešte veľa videí a piesní do budúcnosti.

Poznáte youtubera menom Corpse Husband? Čo si o ňom myslíte? Vaše názory nám zanechajte v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -